Het is alweer 9 dagen geleden dat we getrouwd zijn... wat gaat het snel. Hier dan een foto van onze trouwdag... met ondergaande zon op het strand. En we hadden het hele strand voor ons alleen, echt SUPER!
FANTASTISCH!! Wat mooi zeg wat zullen jullie gelukkig zijn! Ik ben nog nooit getrouwd geweest(m'n partner wel al eerder), maar als het er ooit nog van zal komen wil ik een soortgelijk iets...op het strand op een mooi, zonnig eiland. Wonen jullie wel in Nederland en waarom is de keuze gevallen op Hawai? Mirre
Dank jullie wel allemaa voor jullie lieve reactiesl!!! Wij wonen in Nederland ja, ook allebei hier geboren. Het was altijs onze droom dat, als we zouden trouwen, we het ver weg wilde doen op het strand met z'n tweetjes... Toen ik onze vakantie ging plannen zag ik ook gecombineerde reizen van 2 weken Califorinie en 1 week Hawaii. Toen gevraagd aan m'n vriend wat hij er van zou vinden... we willen een huis gaan bouwen en het is makkelijker als je getrouwd bent enzo. (En zijn ouders hebben hem al heel vaak gezegd dat hij het nu toch echt eens moest gaan vragen.) Zo kwam ik er eigenlijk op. Ik heb alles zelf geregeld. Er zijn ook speciale resibureaus die trouw-arrangementen organiseren. Maar ik wilde het liever zelf doen. Vrijdag hebben we een feestje voor de familie.