Lees ik net de uberlange Klingelreactie. Staat mijn naam er in Uwe Klingelheid, fijn dat u het eens bent met mijn sommetje Ik wil ook nog graag een wiskundige formule in elkaar flansen waar dan uit komt dat Maartje-miniman in buik blijft zitten/liggen/hangen/chillen, wat 'ie maar wil Jammer genoeg kan ik dat niet in deze echte wereld. Ik kan wel blijven hopen en duimen dat bloederigheid weg blijft! Want geen bloed is supah goed!! Hoop doet leven en dat is precies wat Maartje-miniman ook moet!! Nu tijd voor Oud Hollandsch Huishouden Daaaaaaaaaaaggg!!
seg uwe annedoriaanse dorigheid, zo uberlang ben ik nou OOK weer niet hoor! 1.82 valt heus wel mee! so.
Nog geen Sikki nieuws???? Lady ongi te laat zit in de lucht denk ik... ik zit nu al op 33 dagen normaal 28 dagen hooguit 29 dagen... Silman vraagt net in winkel moeten we niet testje kopen dan ik:euh nee schat ik ben onvruchtbaar en jij ook sinds je knipje dus lijkt me niet dat we moeten testen hihihi Silmanh ja das waar maar je bent wel te laat hoor..... ik:ja schat ik weet het... maar is niks.... Silman: ok dan ik geloof je lief maar wij hebben altijd die mazzel en dadelijk hebben we ineens 6 of 7 kinderen ipv 5 weet niet of ik dat wel trek hoor...... Ik: nee schat is niks aan de hand... Silman: ok.... heb een beetje buikpijn hihihihihihihi
Whahaha, die silman. Nou zal wel met de sneeuw te maken hebben ofzo....... Klingel: ik heb hier nog een nieuwe tippitittietommie, hoe die fles ook heet, liggen. Hebben??? Vanavond sinterklaas vieren en gruwelijk veel cadeautjes uitpakken, hou dr van!!!!!
Hier morgen Sinterklaas..de Buurman gaat voor engopdedeurkloppietspelen zodat de kids naar buiten gaan en de zakken kadootjes zien staan gaat mij benieuwen allemaal moet de kadootjes nog inpakken allemaal is dat te laat hihihihi
Was op zoek naar pnctie tijd van Sikki moest gewoon 41 bladzijdes teruglezen !!!!!!! niet normaal hihihihihihi word echt tijd voor deel 3 we barsten nu echt uit onze voegen hoor!!!!
ja doe dat eens lady 11.30 dus ze is allang wakker en bij kennis onderweg naar haar fam lijkt me zou ik durven te smsen of zou ze dat niet op prijs stellen????? dillemma'
Ik vind sms'en niet opdringerig maar wel een teken van medeleven. Bellen is wat anders, maar een sms kan je lezen wanneer je wilt en als je daar zin in hebt op antwoorden en toch weet je dat er aan je gedacht wordt, dus JA je durft
Ik zeg: sms-en!! Sikki vindt dat vast niet erg. Ben wel bij gelezen maar ga vanavond even reageren. Nu druk met kids en straks nog een borrel. Maar wou even weten of er Maartje/Sikki nieuws was. P.S Klingel: hoelang moet ik nog geduld hebben??
Effe kort via de iPhone. 3 eitjes Ben er echt chagarijnig van. Heb het S ook goed laten merken. Er ontglipte mij ook nog 'die Femera doen we de volgende keer ook niet meer *grom*'. Hij mompelde iets van 'we moeten maar iets regelen...'. Ik zeg: 8 ICSI's halen, 7 betalen Vervolgens zegt ie, dinsdag TP. Nee sukkel, donderdag!!! Àls er iets te TP-en valt. Ik geloof er niet zo in Ik ga die ouwe vent met lange baard eens lief aankijken. Misschien kan ie eens iets meer in m'n schoen stoppen dan alleen pepernoten. Toedels!
Sikki: het moet goed gaan, ook "maar" met 3. En met al die kaarsen die gebrand worden in deze tijd, moet het goed komen! Ik hoop dat je een beetje kan genieten en ontspannen dit weekend met die ouwe vent met baard en op naar donderdag!!
*breekt weer even in* Sikki wat K*t weer... getver zeg! maar... ook met 3 eitjes heb je nog alle kansen! Ik had er ook maar 4 bij de laatste poging en die is heel goed afgelopen!!!!!! Ik duim voor je meid en denk aan je!
@Sikki, ik snap je MOK! 3 eitjes is niet veel maar ik steek m'n kaarsjes weer aan en duim me wezenloos voor toch zeker 2 bevruchtingen en dan donderdag TP van 1 of liever 2. KNUFFEL
Alles kan nog Sikki. Al is drie idd MOK.:x Maar ik geef de hoop nog niet op. En dat Uber S iets moet regelen lijkt me wel heul duidelijk. Je hebt ws zijn hele auto al betaald dus dan kan er best een flinke tegemoetkoming vanaf!! Sorry meiden, vanavond geen reactie van mij. Ik hoor net van Dre, die bij vrienden aan het helpen is, dat we niet alleen gaan borrelen daar maar ook eten. Ik moet dus nu snel even pastis halen en naar de cave rijden voor rosé. Heel vervelend allemaal. Hele fijne middag/avond voor iedereen!!!!!!!!!!!!!!!