Bright, wouuuuuu. Hoe groot gezin wil je eigenlijk grapje he. Sil, smakkerd hoor! Als je wat kwijt wilt, kan dat hier he! Sas, poe he, ben zo blij voor je. Alles lijkt goed nu he... Heb je eigelijk nog bloedverlies? Emma, nog stiekeme testjes gewaagd? En hoe voel je je?? Blijerd, hoe gaat het met verhuizen en zo(oi) ??? Hoe doen de jongens het in deze? En dan met name de jongste 2, hinnik. Ladyzzzz, wahhhhh compie stuk, rammmmppppppp... En nu? Annedore, hoe is het? Vrede met bvkvenzo? En herstel je goed? En kun je genieten? Geen financiële shit meer? Lauwwwwtje, en jij dan? Klinkelkleinelingeriewinkel, hier loopt elize ook alijd met iets in de handen, maffe meiden. Alexzondersex inkoppertje, vertrouwennin buikwonder weer goed? Hier even een dip mbt emolijfetenafvallenkutzooienzo(oi) joenoow? Maar, heb feestderherkenning bij iemand met binge, en ben daar zo blij mee, fout van mij he? Jullie kennen dr wel wrs... Ojja sikki, lekker babyknuffelen he!!!! Straks komt iedereen jullie baby knuffelen *onwerkelijkmaarecht* Verder wel helemaal kerstklaar. Onze boom is groot, vers van de boer, maar wel in goede vorm. Oh haha, ik weet nu ook wat voor model ik ben: een kerstboom Haha Smakk, taliaa
Bright, super nieuws! Emma, hoe is het met jou??????? Je bent zo stil........ *duim duim* Taaltje, knuffel op dip en kerstboom.
@ Bright, ooo wat super! 2 cryo's! IK WIL OOK, IK WIL OOK @ Taliaa, geen bloedverlies meer gelukkig. Na tp niks meer gezien. Hopelijk blijft het nu voor een hele lange tijd weg Knuf voor jou, dipjes zijn NIET fijn!
Sas, ik hoop ook op cryo's voor jou! Hier gisteren een hotelletje geboekt in Amsterdam voor vrijdag. We gaan natuurlijk vrijdag naar drs Papa en dan daarna een beetje babyshoppen hoop ik Aan het eind van de middag heb ik nog een borrel met een kennisje daar en dan kunnen Siklief en ik daarna nog gezellig in Amsterdam blijven eten. We hebben iets uit de Lekker 2011 uitgezocht, dus we gokken er op dat het goed is! Ik hoop op een mooi begin van het weekend! (want ik heb begrepen dat drs Papa ook checkt op een paar GUO dingen, dus dat vind ik wel heel spannend)
Even voor Taaltje: jij binge? Of jij niet dat specifiek, maar alleen 'lotgenoot' gevonden in persoon die hiermee leeft? (ik ook binge verleden, vandaar) Antwoordje op je vragen: heb nog niet 100% vrede met kv, maar kom er wel. Maar kan niet wachten tot ik hem gewoon verse dingetjes kan geven. Lekkere fruitjes enzo. Dat poeder met water voelt gewoon niet zo goed Herstel: heb sinds een paar dagen ineens weer veel last van mijn buikspieren Moet maar eens naar de huisarts, want als het zo nog even blijft, dan zie ik mezelf in januari niet werken eigenlijk. Financiele shit: goed nieuws!!! Man heeft het zo goed gedaan afgelopen jaar dat ie loonsverhoging heeft gekreden. 100 euro NETTO per maand erbij vanaf volgende maand We komen er wel!!!!! Ga nu snel wat poeder met water mengen, want het hongeralarm gaat af!
Meiden op het wachtbankje ik ga jullie verlaten.... Hier is het voor 99,9% voorbij. Heb sinds gisteravond behoorlijk wat bruine afscheiding. En nee, dat is geen innestelingsbloed, het is zoals altijd de inluiding van de menstruatie . Zo zonde van dat mooie blastootje, maar zelfs met een blasto in een natuurlijke cyclus, snapt mijn lichaam totaal niet wat de bedoeling is :x. Maar goed, we gaan gewoon door, ooit zal het toch wel een keer lukken . Alhoewel ik me soms wel afvraag of mijn lichaam het ooit wel gaat snappen wat ze moet doen...maar ik kan me ook niet voorstellen dat het nooit zal lukken en daar hou ik me maar aan vast. Zoals altijd is geduld weer het toverwoord In ieder geval gaan wij zwangerloos en kinderloos het nieuwe jaar in. En ik ga dit keer NIET zeggen dat 2012 ONS jaar gaat worden...eerst maar eens zien dan pas geloven .
Nee emma Ooo lieverd toch. Wat k*t kl*te..... Ik kan alles zeggen maar je weet het zelf het beste. Een hele dikke lieve knuffel voor jou! Rest zwaai vanaf werk. Vanmiddag naar gyn...
Oooooh Emma toch... een hele dikke knuffel. wat ontzettend klote voor je heb er geen woorden voor.. de verwachtingen waren zo hoog deze ronde
emma:weet niet wat ik moet zeggen, er valt ook niets te zeggen wat jullie kan helpen maar we denken aan jullie en een hele dikke knuffel. Wat oneerlijk is het toch!!
Hier vandaag een kort werkdsgje gehad :9 Vanmorgen met de kinderen naar oma brengen zag ik dat het niet goed ging met haar beroerd en last van haar heup. dus belde vanmorgen even om te checken hoe het ging en ze smeekte me bijna om naar huis te komen want ze kon de kinderen niet verzorgen... arme vrouw huilde bijna van de pijn en dat ze zich schuldig voelde dat ik naar huis moest... Baas niet blij met mij maar poep aan kan er ook nog wel bij allemaal. Dat is het nadeel van geen back up oppas hebben gelukkig was dit de laatste week werken voor mijn 3 weken durende vakantie....maar ja wel een hele drukke week met heel veel werk vanmiddag dus ook niet met M naar de logopedie toe want heb geen oppas *zucht*
Emma *huiltje* Och lieverd, wat had ik en wij allemaal het anders gehoopt! Een hele dikke dikke knuffel voor jou en je man. Geduld is het toverwoord ja, maar wist je maar zeker dat het ooit beloond wordt... SMAK!
Lieve Sil, wat heb je het toch zwaar meis. Werken, slechte nachten, zieke kindjes, weinig oppasmogelijkheden. Ik vind het zo knap hoe je het allemaal draaiende houd, respect lieverd! Knuffel... @Sikki, JOEHOEEE bijna naar dr. Papa! Hoe bijzonder, hoe speciaal dat ein-de-lijk jij straks te horen krijgt of je een jongen of meisje in je buik hebt groeien . En daarna gezellig met z'n tweetjes babyshoppen en dagje Amsterdam...ga er maar lekker van genieten meis! Lieve meiden, wat een lieve berichtjes . Gelukkig ben ik niet héél verdrietig, gek genoeg kan ik me er aardig overheen zetten. Tuurlijk baal ik enorm dat het niet gelukt is. Maar Emmaman en ik zijn wel zo realistisch dat je geluk hebt als je van de 2e tp en dan ook nog een cryo zwanger raakt. Maar toch hè, toch hoop je dat je tot die gelukkige groep behoord . Nu afwachten tot ongi doorbreekt en dan weer het VU bellen of er een plekje is *bibber*. Denk zelf dat we een maand over moeten slaan vanwege de drukte en de naderende feestdagen. Maar dat zien we dan wel...
Lieve Emma, wat klink je toch ongelooflijk sterk!!! Echt respect meisje! Ik hoop dat jullie weer snel door mogen en dat tussen die cryo's jullie langverwachte en o zo gewenste wonder zit. Knuffel!!! Lieve Sil, bij jou gaat het ook maar door en door en door. Is er echt geen andere mogelijkheid voor jullie voor een extra oppas? Misschien kdv en dan oma alleen als back-up? Zodat oma ook nog eens kan oppassen als Sil en Silman tijd samen nodig hebben. Knuffel voor jou!!!
@ Emma, o nee wat K! En wat klink je weer sterk, ik heb ook respect voor je! Ik hoop net als Sikki zo erg dat er tussen die cryo's dat ene speciale wondertje van jullie zit! SMAK! @ Sil, gets Wat balen! Als ik dichterbij woonde wilde ik wel je backup oppas zijn Maar het houdt niet op bij jullie hè... ook een SMAK voor jou! @ Alex, succes bij de gyn! Hier even wat minder nieuws. Mijn moeder heeft al een paar jaar vaak pijn op haar borst, hartkloppingen, kortademig, veel zweten, slecht conditie. Telkens werd het op overgang of hyperventilatie gegooid. Zelfs toen ze op de avond voor ons huwelijk (al 3,5 jaar geleden) in het ziekenhuis terecht kwam, werd er niks gevonden. Maar gedurende de jaren werden haar klachten heftiger. Gelukkig heeft ze zich niet weg laten sturen, maar het is zo jammer dat je 100x weggestuurd wordt met niks. Gelukkig heeft ze een arts getroffen die wel verder wilde zoeken. Hartfilmpjes en fietstesten wezen niks geks uit, alleen dat haar conditie niet goed is. Een paar weken geleden heeft ze in Nijmegen een onderzoek gehad waarbij ze met behulp van contrastvloeistof een foto hebben gemaakt die de binnenkant van haar hart en de aders eromheen zichtbaar maakte. Links was goed, maar rechts zien ze iets. Wat het is zeggen ze nog niet. Volgende week woensdag moet ze gekatheteriseerd worden We denken zelf aan een vernauwing van haar aders. Dat zit namelijk heel erg in de familie aan haar kant. Mijn opa is ook al 16 jaar hartpatiënt. Katheterisatie is met risico's, want als er een propje doorschiet kan dat weleens fataal zijn. Ik vind het doodeng Mijn moeder is mijn allerbeste vriendin en ik spreek haar bijna dagelijks. Ik moet er niet aan denken dat ik haar zomaar kwijt kan raken En dat ze nu al hartpatiënt is, dat hakt er ook aardig in. Mijn moeder is 53.
Hè gets Sas, met ouders mag gewoon nooit iets mis zijn Mijn vader is ook al járen hartpatient. Ik ga duimen voor je lieve moeder dat het allemaal meevalt! Dikke knuffel!