Bij deze een nieuw forum geopend voor kimsel, pinkpearl, sasjuh, kitty en nijn ivm meelezers op het vorig forum. Hoop jullie hier snel terug te vinden!
Gezellig!! @sasjuh; hoe issie nou met je? Al gewend aan het moederschap? Slaapt de kleine goed door? Zoals ik al een tijdje beloofd heb zal ik eindelijk eens een buikfoto plaatsen De eerste foto is van een buikschildering die had ik gewonnen op de huishoudbeurs met een quiz. Ik was daar 22 weken en 4 dagen. De andere foto is net genomen. Ben vandaag 24 weken en 2 dagen. Bekijk bijlage 228852 Bekijk bijlage 228853
Wow wat gaaf die buikschildering! Ik had daar ook een afspraak voor staan.. haha alleen is ons meisje een dag daarvoor geboren dus weg buik Mooi buikje heb je! Ja je went snel hoor, aan het mama zijn en het feit dat je hele dagen om de kleine draaien hihi. Maar het is zo mooi! Nachten gaan eigenlijk erg goed sinds het weekend zo ongeveer. Voed haar zo rond 10 uur en dan slaapt ze tot 3 uur, half 4. Dan weer voeden en dan slapen tot 7 uur, half 8. Goed te doen dus! In het begin niet hoor, hihi toen was het om de 2 uur zo ongeveer 's nachts. Ben nu ook eindelijk niet meer zo moe, kraamvisite komt nu beetje op gang en na morgen is manlief 2 weken vrij!
@sasjuh; wow, wat een mooie meid en idd. een mooi kleintje hihi.. Fijn dat ze het zo goed doet!! Ik kan echt niet wachten tot het bij ons zover is.. Gister zijn de spulletjes geleverd, echt leuk om alles thuis te hebben, alleen nu nog een hoop werk met het in elkaar zetten enzo. Gister zijn we naar een info avond geweest over bevallen en kraamzorg dus hadden niet zoveel tijd. Moet zeggen na die avond ben ik niet echt gerustgesteld en besef ik me echt dat het wel heel erg pijn gaat doen.. Aan de ene kant kan ik niet wachten tot het zover is maar anderzijds zie ik erg tegen de bevalling op... Fijn dat je man bijna vakantie heeft, kunnen jullie lekker genieten met z'n drietjes!
Niet tegen de bevalling op gaan zien. Ik ben er heel ontspannen in gegaan. En natuurlijk doet het pijn maar tegelijkertijd is het ook zo mooi om te beleven. zou het heel graag nog eens overdoen, het is erg speciaal.
Hey meiden, Ik ben er ook weer . Nijn, wat een prachtige buik heb je! En je bent ook zo slank . Erg mooi die schildering. Dat is wel een erg leuk idee om te doen. Dat doet me denken aan de reclame van al die vrouwen in Afrika met die geschilderde buiken. Ga je ook nog een gipsen afbeelding maken? Als je buik straks nog meer is gegroeit, dan lijkt me dat erg gaaf om te maken. Een echte herinnering hoe mooi groot je buik is geweest! Sasjuh, wat een prachtige dochter heb je. Ze is echt al groot! Groeien ze echt zo hard? Wat heerlijk dan manlief straks vrij is. Als het wat mooier weer wordt buiten, dan kan je heerlijk met de kleine gaan wandelen. Echt genieten. Hier, ik voel me wel weer wat beter. Ik heb gisteren dus mn vakantie geboekt en we gaan binnenkort naar de Carribean. Even een weekje naar de zon. We zijn er erg aan toe na deze stressvolle periode. Als ik straks helemaal relaxed terug kom, hoop ik met een frisse start aan ronde 2 te kunnen beginnen. Volgende week donderdag dus mn vervolggesprek met de arts. Ik hoop zo dat ik groen licht krijg om verder te gaan! Dan kan ik dit hoofdstuk afsluiten en weer aan een nieuwe beginnen. Wel jammer dat ik geen cryo's heb, dus de volgende ronde wordt echt als een nieuwe kans gerekend. Weer alle hormonen, punctie ed. Het wordt weer heftig, maar ow, wat ben ik er straks weer aan toe om te beginnen!! Kom maar op
@sasjuh; ik ga binnenkort eens bellen voor de zwangerschapsyoga, denk dat ik daar wel iets aan kan hebben en dan hoop ik dat ik ook zo een vlotte bevalling krijg als jou en PP. @kitty; ik vind het echt knap hoe je ermee om gaat en ik hoop echt dat het de laatste keer is dat je dit proces moet doorstaan!! Wanneer ga je op vakantie? Heerlijk even ontspannen samen, heb je in deze periode ook wel echt nodig. Ben benieuwd wat de arts er van zegt donderdag. Ik denk niet dat ik een gipsbuik ga maken, vind het opzich wel heel mooi maar zou niet weten waar ik dat ding kwijt moet haha. Ik maak om de 4 weken een foto zodat ik mooi de groei kan zien straks. Ik vind het wel jammer dat ik die buikschildering niet op het geslacht heb kunnen laten maken maarja, ik had familie bij me.. Misschien ooit tijdens een tweede zwangerschap als dat mag lukken straks..
Ik heb het ook gevonden! Hier gaat ook alles goed. Wel het advies van de vk gekregen om voldoende rust momenten te pakken. Maar de kleine groeit goed. Zelf ben ik nu 7,5 kilo aangekomen dus volgens mij is dat ook netjes. @nijn; fijn dat we hier nu weer verder kunnen kletsen. Mooie buikfoto's. Voel je je verder helemaal goed? @sasjuh; wat een hummeltje zeg! Fijn dat het zo lekker genieten is. Zeker blijven doen! @kitty; goed om er even tussenuit te gaan. Fijn dat je weer zo positief bent. We gaan weer duimen voor je de volgende ronde
@kimsel; fijn dat alles goed gaat! Waarom moet je meer rusten? Ik voel me prima, gelukkig. Kijk erg uit naar de leuke dingen die nog komen gaan, babykamer aankleden en over 2,5 week gaan we nog 4 daagjes naar Barcelone de tijd kan niet snel genoeg gaan voor mij.. Maar het aftellen is wel begonnen, nog 10 weekjes werken en dan ga ik met verlof.. Wij hebben zaterdag 2 uur om de tafel gezeten met een vrouwtje die onze klamboe zelf gaat maken, ben erg benieuwd hoe deze er dadelijk uit komt te zien!! Hebben jullie nog leuke ideeen voor de aankleding van de babykamer? De aankleding moet juist geslachtsbepalend zijn, want de rest is vrij neutraal en de aankleding komt op een bruine wand, dan steekt de kleur mooi af! Alle ideeen zijn welkom!
@Nijn; dat zijn ook de leuke dingen om te doen. Onze babykamer is bijna helemaal klaar. Wij hebben het neutraal gehouden en verder met wat roze accesooires aangekleed. Ik heb verder zelf een schilderijtje gemaakt. Daarmee kan je de kamer dus ook leuk aankleden. Je kan verder ook zelf een vogelhuisje pimpen met roze dingen etc. Of een kapstokje in die kleur. Verder sdus schilderijtjes, mandjes, dekentje, een leuke muursticker etc. Ik weet niet of je dingen zelf wil kopen of juist wil maken? Ik heb bijvoorbeeld een blanco lettertreintje gekocht en deze heb ik zelf gepimpt met roze, witte en zilveren kleuren. Ik moest wat rustiger aan gaan doen omdat ik nog erg veel doe en last heb van harde buiken. Ik voel dat zelf niet zo maar de vk vond dat mijn buik erg gespannen aanvoelde. Dat is dan weer het nadeel als je je juist zo goed voelt tijdens de zwangerschap. Dus af en toe even mijn rust pakken. Ik heb een vrij drukke baan waarin ik weinig rust heb dus vandaar dat ze dat zei. Ik ben ook inderdaad aan het aftellen. Ik moet nog 6 weken werken en dan heb ik verlof
@kimsel; wat gaat de tijd nu snel he.. Nog maar 6 weekjes werken voor jou. Het zijn idd. leuke ideeen maar ben bang dat ik zelf niet zo creatief ben haha. Ik ben wel aan het overwegen om het geboortebord voor in de tuin zelf te gaan maken, eerst eens bekijken hoe me dat afgaat. Ik vind van die gekleurde houten letters in de naam ook erg mooi, zijn ook wel leuk voor op de slaapkamerdeur. Gelukkig heb ik nog heel wat weekjes om me daarmee bezig te houden. Ben ook op zoek naar een leuke lamp, heb je misschien nog tips? Zou je een leuke foto willen uploaden van de 4D echo? Ben erg benieuwd, wij hebben hem over 3 weekjes Hoe is het met de rest? @Kitty; alvast veel succes voor je gesprek met de gyn. ben erg benieuwd naar het plan van aanpak! Hopelijk kun je na de vakantie met een opgeladen gevoel beginnen aan een nieuwe ronde!! Stel je voor dat er meerdere eitjes zich gaan delen, zou je er dan bijvoorbeeld ook 2 terug kunnen laten plaatsen, om je kansen te vergroten? Of zou je het risico op een tweeling te groot vinden?
@Nijn; de lamp maakt mijn vriend zelf. Maar op de site van www.kinderlampenwinkel.nl vind je best wel leuke ideeen. Ik heb een foto geupload. Hopelijk kan je er iets uithalen. Nogmaals; onze kleine meid wilde niet echt meewerkend dus ik vind ze zelf niet zo heel duidelijk maar het is wel leuk om een keer te zien. Ben jij al veel aangekomen? Ik heb gelezen dat vanaf nu het gewicht echt gaat toenemen dus ik ben benieuwd .
Wil niet vervelend zijn maar denk je dat je nu geen meelezers hebt/krijgt? Tis toch een openbaar forum, snap dit eerlijk gezegd niet zo goed. Oja de reden waarom ik dit topic opende was omdat ik wel nieuwsgierig werd naar het nieuwe forum,maar je bedoeld denk ik een nieuw topic Veel plezier!
Ha Meiden, Ik dacht al..wat is het stil op het forum! Maar ik had het PB van Nijn over het hoofd gezien! Leuk dat we hier weer verder kunnen kletsen! @nijn: pecies wat sasjuh zegt: niet opzien tegen de bevalling! Het is een hele heftige maar ook hele mooie ervaring. Je krijgt zoveel kracht en power via alle hormonen enzo. Heel bijzonder om mee te maken. Gewoon rustig afwachen dus.. je merkt het vanzelf! Met ons meisje gaat het nogsteeds prima. Ze is zoo lief! Volende week moet ik weer gaan werken . Dat zal wel even wennen worden!! Ik zal nog een leuk fototje plaatsen!
Pinkpearl; wat een leuke foto's! Wordt echt al een hele meid zeg! En wat een lachebekje. Is ze altijd zo vrolijk?
@kimsel; dit is toch wel een duidelijk foto, leuk hoor! Ik zal zo eens kijken op de site. Ik vind dat ik al best veel ben aangekomen, nu 7 kilo... Weet ook niet wat gemiddeld is met het aantal weken wat ik nu ben maar weet dus wel dat mijn baarmoeder groter is dan wat het hoort te zijn en ik veel vruchtwater heb... Ik hoop toch dat de kilo's er straks ook weer snel af gaan haha Jij was 7,5 toch? Maar goed, je bent ook wat verder.. @PP; wow, wat een mooie meid zeg!! Daar mag je echt trots op zijn! Als je dat zo ziet is het de pijn ook wel waard maar zie er gewoon ontzettend tegenop, misschien dat dat door de zwangerschapyoga nog wat veranderd, ik hoop het.. En ik sta zeker open voor een ruggenprik als de bevalling lang lijkt te gaan duren.. Wat vliegt de tijd zeg, jou verlof zit er gewoon alweer bijna op, zal idd. even wennen zijn. Hoeveel uur ga je werken? Hoeveel kilo was jij aangekomen tijdens de zwangerschap en hoeveel zijn er inmiddels weer vanaf? Ik ben erg benieuwd naar maandagavond naar onze groeiecho en daarna na het gesprek van volgende week donderdag met de gyn.. Hopelijk heb ik geen zwangerschapsuiker, zie het niet echt zitten om op dieet te gaan haha. Maarja, alles voor ons kleine mupke!
Pp wat een prachtig meisje! En al zo groot vergeleken met ons meisje. Bijna weer aan het werk dus, spannend! Ik was 11 kg aangekomen en ben alles al weer kwijt. Kon de dag na de bevalling mijn eigen broeken alweer aan. Verder hier een paar vermoeiende dagen. Elin slaapt weinig en wil continu bij me drinken, ze lijkt maar geen genoeg te krijgen. Veel huilen ook.
Ik ben er ook weer. Ik heb mn abonnement aangezet, anders kijk ik niet . Maar ik heb morgen dus het gesprek staan met de arts. Ik ben best zenuwachtig. Ik hoop dat ik goed nieuws krijg en over 1,5 week lekker op vakantie kan en daarna weer mag beginnen. Ik ga idd vragen of er nu 1 of 2 worden teruggeplaatst. Ik denk 1, want ik ben zwanger geweest en ik denk niet dat ze het risico willen lopen op een meerling. Ik ben ook benieuwd wat ze gaan zeggen over het aantal eitjes en bevruchtingen. Dat was erg laag, ik heb niets in de vriezer klaar liggen, en het zou wel fijn zijn dat dit na kans 2 wel zo is. Ik krijg er immers maar 3 vergoed. Ik laat het morgen wel weten!