Klok uur achteruit vannacht

Discussie in 'De lounge' gestart door Happy, 24 okt 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Happy

    Happy Fanatiek lid

    9 aug 2009
    1.553
    0
    0
    Midden van het land
    Hoelaat is het nu bij iedereen?
    Ik ben helemaal door de war,want ik dacht dat de klokken die wij in huis hebben vanzelf achteruit gingen..

    het is hier nu 10.44 klopt dat?
     
  2. linde90

    linde90 Niet meer actief

    ja dat klopt hahaha
     
  3. Lucia

    Lucia VIP lid

    6 sep 2005
    12.287
    6
    38
    Thuishulp
    België
    Ja klopt hoor. ;)


    Alles goed verlopen bij jullie?
    Alyna heb ik gister een half uurtje later op bed gelegd, half 10 ipv 9 uur, en ze heeft tot 8.30 geslapen. (ipv van 9 tot 9)
    Netjes dus :)
     
  4. Michelle04

    Michelle04 Fanatiek lid

    6 aug 2008
    1.805
    0
    0
    Nou hier 1 die het dus helemaal vergeten was. Werd vanmorgen om 8uur wakker omdat de kleine moest eten en ik schrok me rot omdat mijn mannetje nog niet terug was van zijn nachtdienst. Zag al de meest vreselijke beelden voor me van auto ongelukken en vechtpartijen, agenten aan mijn deur met slecht nieuws etc. (ik ben wel van een beetje drama) dus ik klom meteen in de telefoon. Begon hij meteen aan de andere kant van de lijn te lachen, "schatje de klok is toch een uur terug gegaan vannacht" ehhmm oh ja hihi.. Stomme wintertijd :(
     
  5. meisje26

    meisje26 Fanatiek lid

    6 apr 2007
    1.797
    1
    38
    ik had er gelukkig wel aan gedacht, moest vanaochtend om 7 uur beginnen en kon dus lekker een uurtje langer blijven liggen! :)
     
  6. sunnyqueen21

    sunnyqueen21 Fanatiek lid

    18 feb 2009
    4.277
    1
    38
    verzorgende IG
    Friesland
    Nou wij krijgen visite vandaag en hadden gezegd rond 14.30 en wij waren vergeten de klok achteruit te zetten dus net om 14.00 dachten wij dat het al 15.00 was... hmmm waar blijft die visite nou en toen zag ik dus op de laptop (die gaat automatisch) dat het nog maar 14.00 was hahaha.
     
  7. Sjors82

    Sjors82 Niet meer actief

    Hmm de klok op deze site is wel van slag, er staat dat sunnyqueen haar bericht geplaatst heeft om 16:35?? Al was het een uur later dan kon dat nog niet, of ben ik nou gek??
     
  8. Champy

    Champy Fanatiek lid

    26 sep 2007
    2.533
    0
    0
    N.V.T.
    Bij mij staat er gewoon 14.35 achter haar naam.... Misschien staat je eigen tijd niet goed??
     
  9. Sharon20

    Sharon20 Fanatiek lid

    19 feb 2008
    3.365
    0
    36
    essen
    wat een rare dag! normaal slaap ik lekker uit.. nu was het 8uur toen ik opstond :D dat het nu pas 5uur is vind ik erg raar! ik ben doodop :D

    Jamie was gisteren jarig en het was dus erg druk. door alle commotie heeft hij erg slechte geslapen... ik denk dus dat hij niet veel merkt van het nieuwe uur :D maar ikzelf zal blij zijn als het 9uur is!~:D
     
  10. ChristelAileen

    ChristelAileen Actief lid

    26 aug 2009
    348
    0
    0
    De NS heeft ook moeilijkheden met de tijd haha.
    Ik was er om 5 uur, en op het bordje stond 20:05.

    Vanochtend pas na 3 uur er achtergekomen dat het toch een uurtje eerder was.
    Maar om 6 uur vanavond was ik wel erg moe!
     
  11. Ik vond 't nog best even moeilijk!

    Ik ging bij iemand een gasstel kopen (voor mn nieuwe huisje :D) en we hadden om half 11 afgesproken..
    Ik wist echt niet of ik nou de nieuwe of de oude tijd moest nemen :p
     
  12. mamabeer

    mamabeer VIP lid

    28 mrt 2007
    6.229
    0
    36
    mama
    thuis
    ik vind het altijd een beetje stom dat het altijd gedaan word (natuurlijk doen we het) maar ik snap de logica er niet zo achter naderhand moet ie weer veranderd worden
     
  13. TriCo77

    TriCo77 Fanatiek lid

    10 mrt 2006
    1.591
    0
    36
    waarom wordt de tijd verandert eigenlijk? iemand die dat weet?
     
  14. zustertje

    zustertje Niet meer actief

Deel Deze Pagina