Daar zal een reden voor zijn. Dit soort grote operaties wordt natuurlijk niet voor niks gedaan. De precieze ins en outs kennen wij natuurlijk niet.
Ik zou daar ook niet gerust op zijn hoor.... Sterkte Ik denk wel dat er een hele grote kans is dat hij dit niet overleefd. Hij zal zichzelf wel wat aandoen denk ik als hij in de knel komt, maar ben alleen bang voor andere slachtoffers die hij mogelijk eerst maakt
Ik las net dat hij op social media afscheidsbrieven heeft achtergelaten en er vanuit gaat dat hij het terrein niet levend verlaat....wat een engerd
https://nos.nl/artikel/2385883-lichaam-voortvluchtige-militair-jurgen-conings-gevonden Z’n lichaam is gevonden.
Ik las het vanmorgen. Toch blijf ik het appart vinden. Een speciale eenheid van het leger zoekt en vind niets en in datzelfde gebied vind een burgemeester die langsfietst hem wel??
Blijkbaar was er toch net iets eerder een jager die hem vond. Die man was al bij de politie op het moment dat de burgemeester hem vond. Blijkbaar ook gevonden net naast de zoek regio.