Wie heeft deze ? Die kan je toch al gelijk gebruiken he? Aangezien ik chronisch pijn aan mijn rug heb leek me deze best handig
Het lijkt mij niet lekker voor een babietje..als ik mezelf moet voorstellen om in mijn naakie in zo'n plastic ding te gaan zitten.. Ik wil deze aanschaffen: Easy Bath | Badartikelen | Baby-Dump Een kussen voor in bad, lijkt me weel relaxter!
Ik heb zo'n zitje al vrij snel gebruikt en lang ook! Vond het ideaal! Hij staat nu ook alweer klaar. Niet voor de eerste week maar volgens mij dat ik die na een paar weken ben gaan gebruiken.
Ik heb deze: Kidsriver Badmatras Maxi | Babypark Het blijft drijven op het water maar als er een baby op ligt zakt het naar beneden. Moet nog ervaren hoever het naar beneden zakt.
Ik heb ook zo'n zitje maar vond het heel onhandig. Als ze heel klein zijn liggen ze er niet goed in. Moest dan een opgevouwen hydrofiel in het ruggetje leggen. En nu ze er eindelijk goed in ligt is ze er te groot voor. Heel onhandig dus!
Na de eerste weken hebben wij hem gebruikt tot hij echt niet meer paste (maand of 6/7). Ons zoontje vond het geweldig om met z'n beide armpjes en Beentjes zoveel bewegingsvrijheid te hebben en ik kon meer van hem genieten dan wanneer ik hem en vast moest houden en wassen.
Ik ben hem bij de oudste na een paar weken gaan gebruiken en vond het helemaal niets. Bij de oudste douchten we vaak samen (en mijn man pakte haar dan van mij aan om haar af te drogen of omgekeerd), de jongste is vrij lang in het babybadje gegaan.
ik had/heb ook dat ding. 1 keer in bad gezet, zoonlief erin en meteen er weer uitgehaald........ vond het helemaal niets. zonder dat ding heb ik meer contact met zoonlief en juist zonder dat ding meer ruimte om te bewegen in bad.
Ik heb hetzelfde zitje en gebruikte 'm pas na een maand of 2/3 dacht ik. Ik legde er een hydrofiel in.
Ik vond zo'n zitje echt vreselijk, ons kindje zakte er helemaal scheef in! Tummy tub of gewoon het badje en dan ondersteunen met 1 hand werkte hier het beste
Ik vond dat een onding, gekregen van een vriendin bij de geboorte van mijn eerste kindje. Hij liep helemaal onder water en ik was continu bang dat ie mijn dochtertje ook helemaal onder zou dompelen. Heb geen ervaring met het plastic stoeltje, maar die is volgens mij voor als ze wat groter zijn.
Ideaal!! Ik heb die van de prenatal met anti slip er in. Een echte aanrader! Ik heb nl een tweeling en doe ze om en om in bad. Met een zitje is dat te doen. Zonder echt niet!
Ik heb ze beide Het badzitje (plastic) en deze :Easy Bath | Badartikelen | Baby-Dump Een kussen voor in bad, lijkt me weel relaxter! Het badzitje is handig voor in een groot bad Het bad kussen kan voor beide (al vind ik het fijner in een groot bad) In het badkussen zakken ze een stukje onder water, en blijven drijven. Ze moeten niet teveel bewegen, want dan kukelt ze er zo af. Ze is nu bijna 4 maanden, en word er nu te groot en te zwaar voor vind ik. Dus nu voorlopig verder met het badzitje (Nadeel hiervan is dat ze ''zitten'' dus dr hals krijg ik niet goed schoon.... (spugen, pluisjes enzo)
Ik heb die van prenatal, al vanaf de eerste week in gebruik hier vanwege dat ik carpaal tunnel syndroom had / en nog steeds heb helaas. Ik vind het een ideaal ding en de kleine vind het ook fijn