Ik temperatuur nu voor het eerst. Mijn eisprong is gevonden en ik zit nu op 9 dpo. Mijn temperatuur is alleen zo laag vind ik. Is dit ook meteen een teken dat ik niet zwanger ben? Vandaag 9dpo het kaartje laat het niet zien maar mijn temp is 36.9
Ik zie nu dat je de getallen niet goed kan lezen. Maar mijn hoogste temp na ei was 37.1 is toen gaan dalen naar 39.8 en is nu 39.9
Die lage tempen zijn open bolletjes. Heb je toen op een eerder tijdstip gemeten? Ps je eisprong was 1 dag later dan het kruis nu dus 8 dpo.
Oh haha dacht dat ik al op 9 zat. Dankje Bij die open bolletjes heb ik 1 dag niet kunnen tempen. En 1 dag eerder getempt
Bij de 23ste heb ik eerder getempt en bij de 24 niet kunnen tempen en de 25ste moest ik een uur voordat ik normaal temp naar mijn dochter ben daarna weer terug naar bed gegaan.
Dus vandaag 39.9 (normale tijd getempt) is niet persee al slecht nieuws? Want 39.9 is toch wel wat lager dan 70.1
Jouw basaal ligt gemiddeld op 36.6 en dus 36.9 nog mooi hoog. Tis niet vreemd dat hij ook na ei wat schommelt tussen 37.1 en 36.9
Oke, ik ben weer wat gerustgesteld, dank je wel Net een overvloed aan afscheiding gehad met een klein beetje bloed erin. Ben benieuwd over een klein weekje...
Lees net mijn berichtjes terug en ik zie dat ik het over 39.9 heb... pfff typfoutje paar keer haha Maar nog 1 vraag... ik had vandaag een temp van 36.8, wat ik toch wel erg laag vind. Ik temperatuur alleen wel soms met een verschil van een half uur of een uur. Maakt dat heel veel uit?
Ja dat kan zeker uitmaken. Tempen moet heel nauwkeurig. Probeer er niet meer dan 20 min verschil tussen de laten zitten.
Normaal temperatuur ik altijd tussen 6.40 en 6.50. Net iets langer geslapen en om 7.20 getempt. Is dat een te groot tijd verschil? Is dan de temp van vandaag niet te vertrouwen?