ik hoor hier helemaal niet thuis, ben een fv mama, maar heb wel een vraag voor de bv mama's. je moet als je kindje heeft gedronken toch altijd een boertje laten doen? ik hoor vaak van bv-mama's dat de kindjes in slaap vallen aan de borst en dat het kindje dan in bed wordt gelegd om verder te slapen. dan heeft het kindje toch nog geen boertje gelaten of wel?
Met bv krijgt een kindje minder lucht binnen, vandaar dat een boertje laten niet altijd hoeft. Iig, dat is wat ik gehoord heb. Ben nog niet zo ervaren.. Mijn dochter laat vaak nog wel een boertje, maar het komt idd voor dat ze zonder te boeren weer haar bed in gaat.
Veel kinderen doen geen boertjes bij bv. Mijn zoontje deed t eigenlijk nooit. Mijn dochtertje soms, maar het is geen enkel probleem als ik ze meteen neer leg, ze heeft er geen last van.
Julian doet nooit een boertje als hij aan de borst heeft gedronken. Fles weleens maar ook niet altijd. Zal inderdaad wel met lucht te maken hebben.
klopt! Lisa doet ook bijna nooit een boertje.. Alleen soms als ze onrustig is zet ik haar rechtop.. Anders gaat ze zo haar bedje in of ligt ze nog lekker in me armen of schoot..
Precies wat al gezegd is, zeker wanneer een kindje goed aan de borst drinkt krijgt het vrijwel geen valse lucht binnen omdat het vacuum niet verbroken word volgens mij. Bij een fles komt er veel vaker valse lucht naar binnen en het kan zijn dat er door het schudden van het water om te mengen met het poeder, extra lucht in de voeding zit wat de kleine zo ook weer binnen krijgt. Hier overigens 3 kindjes die bij het aan de borst drinken bijna nooit boeren/geboerd hebben. En bij het drinken uit een fles ook maar zelden een boer hoeven te laten. Denk dat het dus ook echt nog per kindje verschild, zijn/haar drinktechniek enzo, maar bijv ook bij flessendrinkers welke voeding erin zit en hoe die bereid is bijvoorbeeld en er zit misschien ook nog verschil in welke fles je hebt. Maar hier dus eigenlijk altijd aan de borst of tijdens de fles in slaap gevallen, om vervolgens lekker in bed gelegd te worden of bij ons gehouden te worden. En als er dan toch nog een boertje komen moest dan kwam die toch wel . Liefs, Hanneke.
Mij is inderdaad ook geleerd dat een baby aan de borst niet hoeft te boeren. Overigens heeft t zoontje van een vriendin fv gehad en die moest ook nooit een boertje laten. Mijn kinderen vielen-vallen overigens ook vaak drinkend in slaap. We legden ze dan rechtop tegen ons aan om te boeren. Mijn zoontje heeft vanwege zuijn reflux na elke voeding n half uur met zn hoofd op onze schouder geslapen.
kraamzorg vertelde mij ook dat bv kindje sniet boerne...maar die van mij heeft altijd geboerd...k laat em ook altijd bijkomen+boeren
Gaat om 20/21u naar bed...na het badje lekker dirnken bij mama, en dan nog even knuffelen...maar hij slaapt wel al door...maar als ie snachts een voeidng krijgt (bij dips of regeldgn), tuurlijk hou ik em ff lekker tegen me aan... sowieso heeft ie reflux dus altijd ff rechtop na het eten..leg em liever niet gelijk neer...eten laten zakken en dan komt er vanzelf een boertje....en HARD ook
Mijn zoontje moest altijd boeren, had ook reflux. Dus een kwartier na de eerste en een kwartier na de tweede borst rechtop zitten wachten, ja, ook 's nachts.
Ohh wat heerlijk dat hij al doorslaapt! Maar idd voor de reflux is het wel verstandig ja Ik hou Lisa ook meestal tegen me aan.. Soms komt er idd ook een harde boer uit. Harder dan papa kan hahaha
en hij wordt er niet wakkerder van ofzo...hij valt eigenlijk nooit in slaap tijdens het drinken...ja mss eerste week alleen ja hard heh vaak ook nog 1 als ik em uit zn bedje haal...ik weet het niet hij zit vol lucht soms haha
Ja hier hetzelfde geweest, anders kon ik er donder op zeggen dat ze (ook 's nachts) na een kwartiertje huilend wakker werd omdat er een boertje dwars zat. Ze dronk altijd heel gulzig, daar zal het wel mee te maken hebben. Nu overdag hou ik haar na de voeding gewoon altijd even op schoot, meestal komt er dan nog wel een boertje. 's Nachts leg ik haar na de voeding altijd weer in bed en soms laat ze dan zelf nog een boertje (liggend), soms ook niet. Ik merk dat het na 7 maanden makkelijker is geworden, maar voor die tijd had ze het echt nodig om een boertje te laten.
De mijne doet vaker geen boertje als wel een boertje maar als ie hem dan laat....pooeeehhh lijkt wel volwassen kerel hahahaha. Ze krijgen idd minder lucht mee waardoor een boertje niet zo "verplicht" is als met FV. Als het hem toch dwars zit, huilt ie vanzelf en beur ik hem op...hoor het gelijk in mijn oor en dan leg ik hem weer terug en slaapt ie lekker verder
Hier ook eigenlijk nooit een boertje! Alleen toen ze net geboren was wel. Nu echt maar zelden en dan idd vaak als ze echt gulzig heeft gedronken.
moet wel zeggem dat hij wel erg gulzig aanhapt..alsof zn leven ervan afhangt ahha...mss slikt ie daar ook al lucht mee in.. Maar tijdens het dirnken stopt ie niet ofzo...
Hier soms een boer. Let er eigenlijk nooit op, ze redt zich er wel mee Ze heeft hier overdag altijd haast om van m'n schoot af te komen en 's nachts leg ik haar liggend over. Toen ze kleiner was hield ik haar wel altijd even tegen me aan en omhoog.
hier boert onze vent als een echte zeebonk! Maar dat komt volgens mij omdat ie zo gulzig drinkt Als hij aan de borst in slaap valt boert ie idd niet, en heeft er ook geen last van.