Ik ga dus binnenkort verhuizen naar Rdam Kralingen, en het lijkt mij super leuk om contact hebben met andere meiden in Rdam om gezellig te kletsen over baby's uiteraard haha, maar ook om misschien gezellig te winkelen, terrasje te pakken, uit eten of bios en noem maar op. Aangezien ik niet zo veel mensen ken nog in Rdam, leek mij dit een leuk idee.. Even wat over mijzelf: ik ben 22 jaar, ik ben gek op kinderen, we zijn dan ook bezig voor ons eerste kindje.. ik houd van leuke dingen doen met vriendinnen, dus het lijkt mij super leuk om nieuwe contacten te maken ik ben benieuwd ! groetjes !! (wie mee wil doen mag zich erbij aan sluiten, je weet maar nooit )
hoi hoi ik ben manon 27jaar woon in rotterdam ik ben zelf in dec 2010 gestopt met de pil en proberen ook om een 1e kindje te krijgen. ben je na je laatste ontrekkingsbloeding alweer ongi geworden? ik heb 2keer een ontrekkingsbloeding gehad na me laatste pil in dec en na een kuurtje primolut ook in mei nu nog steeds geen echte ongi gehad helaas.
Hee Eva, Ik woon sinds kort ook in Rotterdam. Mijn vriend en ik hebben ook een grote kinderwens. 1 juni hadden wij een positieve test in onze handen we waren zo ontzettend blij! 1 juli kreeg ik last van bloedverlies en het is dus mis gegaan. We hebben er ook ruim 7 maanden over gedaan om zwanger te worden. Vandaag wordt gekeken of mijn baarmoeder ''schoon'' is heb afgelopen vrijdag pillen in moeten nemen anders wordt ik als nog gecurateerd. Het lijkt me leuk om in contact met je te blijven!
hey ! wat leuk dat je reageert ! ja ik heb gelijk 2 dagen na de pil een onttrekkingsbloeding gehad.. en toen 26 dagen later een bloeding, 1e natuurlijke menstruatie, en de 2e nat. menstruatie 34 dagen later... maar jij zit dus aan de hormonen? of? ik wens je succes en hoop echt dat t door mag zetten!
Hee! Ik woon ook in rotterdam! Ben nu 13 weken zwanger van ons eerste kindje! Wanneer ga je verhuizen?
haha ohw dat mag wel hoor haha, is niet zo boeiend... op de oostzeedijk en waar woon jij ergens in rotterdam???
Oooww dat is niet heel ver weg volgens mij haha is dt in de buurt vande oostmaaslaan? Of zit ik nu verkeerd haha Ik woon in ommoord!
Lopen?! Is het zooo dichtbij dan? Haha zal straks eens ff kijken op internet ben niet zoon ster hoor in de weg in rdam hahah
op zp is er nog een form hier is de link : http://www.zwangerschapspagina.nl/algemene-clubs/283673-vriendenclubje.html
Owjaaaa is niet zover zie ik net... Maar een kwartier?! Zo snel loop ik niet haha het is al 10 min met se auto! Haha en de bosdreef is echt een k*t eind lopen whahahaba
ik zelf slik nu niks van de ha of iets tis afwachten tot me eigen ongi weer opgang komt maar word nu wel moe vant wachten als het binnenkort niet komt toch maar eens naar de ha terug. ik woon zelf in zevenkamp
@ sam: ja op google maps staat 16 min lopen.. haha @ mrdam: dat jij zoveel geduld hebt zeg ! jeetje...
hoi hoi ja je moet wel ff geduld hebben ben het ook wel zat hoor zolang wachten op de echte ongi vnv eindelijk een beetje bloedverlies hopelijk zet het nu echt door en kunnen we aan de 1e ronde beginnen