Hallo, Een paar maanden geleden heb ik helaas een vroege miskraam gehad. Ik was toen 5 weken zwanger en het bloeden begon nadat we sex hadden gehad... Nu ben ik weer zwanger ik ben ontzettend blij, maar vind het ook zo ontzettend spannend... Ben erg bang dat het weer mis gaat, al voel ik me wel misselijker en anders dan de vorige keer. Nu ben ik alleen zo bang om weer te vrijen... straks gaat het weer mis na het vrijen. Kan dat inderdaad, dat het door het vrijen mis is gegaan?? Of kan dat echt niet????
hoi, nee dat kan echt niet. Het kan niet misgaan door vrijen of sporten oid. Ik snap je angst maar je kunt dus gerust vrijen. Mirjam
Dank je wel, voor je antwoord! Dat stelt me wat gerust!!! Voel me nog steeds helemaal zwanger, krijg er een klein beetje vertrouwen in dat het misschien deze keer wel goed blijft gaan!!!! Spannend!