Ik moet het toch even kwijt. We willen heel graag een 2e kindje. En het is gelukt ik ben in de 1e ronde al zwanger geworden. Helemaal blij dus. Maar dat valt een beetje tegen. Ik zie heel erg op tegen de zwangerschap en heb er eigenlijk helemaal geen zin in. Moe en misselijk zijn, straks met zo`n dikke buik. Weinig energie. Bah....ik vind het helemaal niet leuk dat ik zo denk. Ik kan helemaal niet genieten zo. Herkennen mensen dit?Of ben ik de enige met die nare gedachten.
Hi, Ja ik herken het wel./ Wij zijn dan onverwacht zwanger geworden maar wel super blij. Ik merk wel dat ik af en toe ook van die gedachtes heb. Het is bij ons ook de tweede. En dan denk ik jeetje hoe zal het gaan. Ik heb helemaal geen zin in die zwangerschap (terwijl ik mij prima voel hoor) Die bevalling pfff. een vriendin van mij had dat ook en nu ze bevallen is is het helemaal goed gekomen. Ik heb dan ook kwa gezondheid problemen dus eigenlijk is mijn lichaam nog neit toe aan een zwangerschap maarja nood breekt wetten haha. Ik kijk er wel naar uit als de baby geboren is. Dan weer lekker knuffelen en zo klein weer. Of misschien krijst het de hele dag wel haha. Dan denk je ook weer van .... Ik denk dus dat het vrij normaal is hoor. Het is weer een hele verandering. En het is niet niks. Trouwens met mijn eerste was ik ook helemaal in paniek toen we positief testen. (SHIT nu kunnen we niet meer terug haha) dus ik denk het bestw el normaal is.
Ik denk dat het ook normaal is én dat het te maken heeft met je hormonen. Ik heb me de afgelopen 3 weken ook zo gevoeld, en nu ineens sinds drie dagen voel ik me ineens een stuk vrolijker. Maar inderdaad, als je zo'n positief streepje zit is het toch vaak even slikken, nu is het echt! Kop op meid, komt goed!!
Ik voelde me de eerste 12 weken van deze zwangerschap heel neerslachtig en had ook wel eens zulke gedachtes, terwijl dit kindje heel gepland was. Sindsdien heb ik er ook geen last meer van gehad, denk dat het hormonen zijn.
Hmm, nou ben erg blij met mn zwangerschap maar voel me gewoon niet lekker. Hierdoor hoop ik maar dat de eerste 4 maanden heeeel snel voorbij vliegen en ik echt kan genieten, tot die tijd vind ik er niks aan... bluh!
Dank je wel meiden. Het doet met goed dat ik niet de enige ben met van die nare gedachten. Hopelijk als ik straks wat verder ben en de kleine voel schoppen dat ik er dan helemaal van kan genieten. Het komt wel goed!!!