Mijn hubbie en ik zijn hier erg benieuwd naar of gyn's het ook wel fout hebben Dus wanneer de gyn zegt een meisje,en je koopt vanalles en blijkt dat het een jongetje is In hoeveel % heeft de gyn het fout?
Onze VK zei dat het in ieder geval vaker voorkomt dat jongetjes hun zakie verstoppen en dan als meisje worden aangezien. Dus eerder dat je denkt dat het een meisje wordt, en het wordt dan toch een jongen, dan andersom. Is natuurlijk ook lastig wanneer je een piemeltje ziet en die verdwijnt opeens! Verder weet ik geen percentages ofzo.
Ik heb nooit zoiets meegemaakt maar collega wel. Ze dacht een meisje te krijgen maar kreeg uiteindelijk een jongen. Dit is 1 x vastgesteld tijdens de 20 weken echo. Als je er echt zeker van zijn moet je gewoon nog echo laten maken (pretecho)
Ja idd even een pretecho laten maken voor alle zekerheid, dan hebben ze vaak ook meer tijd voor je, laten ze alles veel uitgebreider zien. Denk niet dat ze er dan nog naast zullen zitten.
in de tijd van mijn oudste kinderen gebeurde dat regelmatig en toen mochten ze ook niet zeggen "met zekerheid" of iets in die trant. tegenwoordig lijken ze allemaal vrij zeker van hun zaak en ik denk ook wel dat de echo technieken veel verbeterd zijn. maar 100 procent dat is wel veel denk ik. ik zou toch maar een paar procent rekening houden met een misverstand en ook een naam voor het andere geslacht verzinnen. dan kom je zeker niet voor verassingen. ikzelf ken 1 iemand waarvan men stellig zei dat het een jongetjes werd en er rolde een meisje uit. nu hadden die mensen al best veel kinderen dus was het gewoon een kwestie van de andere spulletjes van zolder trekken en ze vonden het verder geen probleem ook. ikzelf weet vrij zeker dat ik een jongetje ga krijgen heb ook een foto met het bewijsmateriaal. amar mocht er overhoopt een meisje uitrollen zou ik dat helemaal niet erg vinden. ze heeft ook een naam dan.
Hmm...We hebben ook namen voor een jongetje en meisje maar waar ik mee zit is de kleding! Ik vind die uni sex kleding zooo lelijk! Daarom wil ik graag weten wat "het" word... hihi
Hmmm ik ben ook heel benieuwd, in ons geval zei de echoscopiste ook voor 90% een meisje.. Ze kon het niet helemaal goed zien... Ik ben nog steeds niet overtuigd dus wacht maar even af tot de pretecho voor ik alles roze ga shoppen
bij de 20 weken echo zei ze dat het heel duidelijk een meisje was, maar ik vraag het bij de pretecho (met 26 weken) toch voor de zekerheid nog even na hoor! al hebben we alles al in het roze, niet slim maar ik heb gewoon ook heel sterk het gevoel dat het een meisje is!
Hebben wij ook hoor heel veel roze. Bij ons was er geen twijfel mogelijk zei de man in het ziekenhuis. Ze lag met haar geslachtsdeel naar ons toe en haar benen wijd. Duidelijker kon niet! Als er twijfel was had hij dat wel gezegd lijkt me
mijn vk zei dat als ze zeggen dat het een meid is, er nog een kleine kans is dat het toch nog jongen kan zijn. zegge ze dat het jongen is, dan kan je daar ook vanuit gaan maar tuurlijk kan een gyn het altijd wel eens fout hebben, iedereen maakt weleens een foutje of ziet het net iets verkeerd. kan altijd gebeuren wij hebben bij pretecho op 9maandenbeurs tehoren gekregen dat we jongen krijgen, maar toch druf ik nog geen naam plaatje ofzo te laten maken of iets dat echt voor een jongen is en dat je t dus weg kan gooien als het toch meisje blijkt te zijn. heb mooie letters voor op de muur gezien maar durf het toch niet te kopen, inderdaad; stél dat ze het toch fout heeft gezien..
hahaha nou dan toch maar wat blauw halen denk ik hahaha Ga nog een afspraak maken voor pretecho. Denk als zij hetzelfde zeggen het dan wel 100% zeker is.
Wij hebben met 17 weken een pretecho laten maken en daaruit kwam dat we een meisje krijgen.... Ik ben dus gaan shoppen en heb nu echt alles roze... Maar nu begin ik te twijfelen, wat als ze het verkeerd heeft gezien? Wij hebben 17 maart de 20 weken echo en ga het dan nog eens vragen of ze willen kijken
bij ons was het bij de 20-weken echo heel duidelijk te zien dat we een zoon krijgen: meneer lag wijdbeens in beeld. vorige week een groeiecho gehad, en het is nog steeds een zoon, hoor.
hier was het bijde keren erg duidelijk en twijfel zelf geen moment. toch bij me dochter voor de zekerheid een pretecho laten maken maar ook toen leek het nog een meid haha. nu was het zakje en piemeltje wel zo vaak en duidelijk in beeld dat het echt niets anders kan zijn dan een jongen. bijde keren herkende ik het geslacht meteen zodra ik het echobeeld zag
Onze buurvrouw werkt in een ziekenhuis en zegt dat het toch nog best vaak voorkomt dat het geslacht achteraf toch niet klopt. Zo ook een kennisje van haar, die zou een meisje krijgen, de hele kamer en garderobe was één roze wolk, en je raadt het al: was het stiekem toch een jongen!