Iemand die dit ook kijkt? Ik vind het echt geweldig en samen met man gisteren weer erg gelachen! Ga het zeker volgen!
Ik heb helemaal in een deuk gelegen, soms was het zoooo op het randje! Kan iemand me uitleggen waarom ik dit geweldig vind, maar geen seconde naar Joling en Gordon kan kijken?
He verdorie, vergeten op te nemen. Straks even kijken of ik het via uitzending gemist kan kijken. Tijdens serious request moest ik er ook zo ontzettend om lachen. Ik ben benieuwdn (ik vind Geer en Goor ook niet leuk, terwijl ik echt snel moet lachen om iets).
pfff... zodra glimvriend thuiskomt hoor ik niks anders dan "tik 'm aan ouwe!" (maar het is wel een leuk programma )
Ik heb er ook één samen met mijn man teruggekeken. Dat was de aflevering in het bejaardentehuis. We hebben smakelijk moeten lachen om sommige dingen, maar het meeste vond ik erg flauw, zeker de manier waarop ze lachen.
kan er niks aan doen maar ik vind het zwaar vervelend vind het enorm na geaapt van gerard en gordon, zal wel de bedoelling zijn, maar kan er niet naar kijken hier word ook door verschillende vrienden geroepen tik m aan ouwe, no thx sorry
Haha, het is zooo flauw dat ik er ook wel om kan lachen! Vooral ook om die overdreven geluidjes die ze erbij doen (is ook bij 'Nu we er toch zijn')
Jaaa geweldig programma Zo ontzettend flauw, maar dat maakt het zo grappig. Vanavond zijn ze volgens mij op de boerderij. Die in de Jumbo vond ik trouwens erg grappig
Ohhh gemist! Morgen maar even terugkijken. Ik lag vorige week helemaal in een deuk. Met dat tik hem aan ouwe!