Ook gewoon even mijn vrolijkheid kwijt! Na een vervelende zwangerschap (met behoorlijke diabetes, vallen op mijn buik door hypo enz) een hele snelle bevalling (4 uur na inleiding was hij er) een verdrietige kraamweek (borstvoeding wilde niet) een blindedarmontsteking 4 weken na de bevalling, mijn kindje dat van de bank af rolde (en daardoor een schedelfractuur opliep (nu wel goed!!) zat ik er compleet doorheen.. Post partum depressie werd vastgesteld en ik moest volledige rust houden om eerst ea te verwerken.. We zijn nu alweer even verder, en ik ben deze week in overleg met werkgever en arbo arts weer begonnen met werk opbouwen.. Ik vandaag ook weer een aantal uur terwijl de kleine bij oma was.. en het ging goed!! En ik voel me ook goed!! Ik kan weer genieten! En ik ben eigenlijk ook heel erg trots op ons gezin nu, dat we na al die ellende met zijn 3 kunnen genieten! Eindelijk! (Wilde ik even delen)
Wat hebben jullie veel meegemaakt... Wat gaaf dat het nu zo goed gaat en dat je er weer positief instaat! Leuk dat je dit wilde delen, hopelijk gaat t nu steeds weer een beetje beter
Wat een ellende allemaal, maar wat fantastisch dat het nu allemaal de goede kant op gaat. Kan me voorstellen dat je dat wil delen. Lekker van genieten. Wens jullie het allerbeste!