Hoi! Onze zoon krijgt neocate omdat ze een kma vermoeden. Hij zit van top tot teen onder de uitslag. Hoe lang duurde het bij jullie tot de eczeem minder werd en/of je aan je baby merkte dat het werkte? we hebben het nu 2 dagen. Merk een klein verschil maar niet in zijn eczeem. Die lijkt alles behalve verbeterd...
Hier geen neocate maar dieet (bv) en de eczeem was 1 vd laatste dingen dag wegging. Duurde toch een 2 tal weken. Het is ook het eerste waaraan we kunnen zien als hij iets verkeerd gegeten heeft.
Hier beide kinderen KMA, toen ze eenmaal aan de voeding zaten duurde het 1 a 2 weken tot alle klachten echt helemaal weg waren..
goed om te weten! Was er wel vanaf dag 1 een stijgende lijn te zien? hier lijkt het op sommige plekken wel erger te worden, en beter wordt het sowieso nog niet. Ik hoop echt snel op verbetering, want als neocate werkt weet ik het ook niet meer.
Hier lijkt dat ook zo. Vooral onder de knietjes en aan de ellebogen zien we het snel. Frustrerend é, dat gezoek naar wat het zou kunnen zijn en dan hopen dat het verbetert. Wij zagen een kleine verbetering binnen de week. Maar hij is pas echt een ander kind geworden na 2 a 3 weken. Als je er wat aan hebt en misschien ben je er al lid van maar op facebook is er een groep koemelkallergie. Dit is niet alleen voor kinderen maar eigenlijk iedereen ongeacht leeftijd. Toch posten er ook veel ouders. Ik ben op basis van die groep begonnen met hem af en toe in te wrijven met xeracalm van avene, dit helpt tegen het jeuken.
Hier 2 kinderen met kma. Dochter kreeg neocate. Zoon nu ook. Bij dochter werd de eczeem minder na 4 dagen. Bij zoon wel echt dik 2 weken ( terwijl hij minder onder zat dan dochter ) Bij dochter moesten we wel een tijd nog blijven smeren met bephanthen eczeem crème en de vette zalf.
Bij onze eerste dochter merkten we vrij snel verbetering van de neocate op het huilen, echter het eczeem is nooit overgegaan door de neocate en heeft dus niet te maken met haar kma. inmiddels is ze over de allergie heen gegroeid, maar eczeem heeft ze nog steeds. Wel goed onder controle te houden dmv veel smeren en bij een uitbraak hormoonzalf te gebruiken.