Knaagdierkooi verschonen

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Want2BMommy, 13 dec 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Want2BMommy

    17 aug 2016
    80
    16
    8
    NULL
    NULL
    Hallo Dames!

    Ik weet dat je tijdens een zwangerschap geen kattenbak mag verschonen, wegens een soort bacterie. Weet iemand of je een caviakooi wel mag verschonen? Of dit veilig is?
     
  2. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Ja hoor dit mag je gewoon doen :)
     
  3. Want2BMommy

    17 aug 2016
    80
    16
    8
    NULL
    NULL
    Bedankt voor je snelle reactie bubblez! Dan weet ik dat even zeker :)
     
  4. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Maar, je kunt natuurlijk altijd aan je partner vertellen van niet als je onder het klusje uit wil komen haha.


    Nee t kan geen kwaad.
     
  5. Want2BMommy

    17 aug 2016
    80
    16
    8
    NULL
    NULL
    Haha, ja dat zei ik ook al tegen hem dat ik dat nu niet meer mocht doen :') Alleen hebben we 2 best grote hokken, dus ook wel weer sneu om hem dat alleen te laten doen elke week, dus ben maar eerlijk geweest dat ik het niet wist, hahaha. Als ik echt gemeen wilde zijn... :)
     
  6. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Haha nee das ook niet aardig. Ik zou zolang het kan het gewoon zelf doen.

    Ik kan pas sinds een week of drie het kippenhok niet meer doen. Puur omdat mn buik echt in de weg zit en het te zwaar word. Daarvoor heb ik die ook altijd gedaan :)
     
  7. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Ja dat mag gewoon inderdaad :). Ik heb de caviakooi zelfs verschoond toen mijn vliezen gebroken waren ;)
     
  8. Want2BMommy

    17 aug 2016
    80
    16
    8
    NULL
    NULL
    Bubblez; precies, het lijkt mij ook steeds zwaarder naarmate je buik groeit. En het is ook altijd snel weer klaar ;)

    Snoopy; haha, oh jee! Dacht dat als je vliezen breken je ook meteen weeën krijgt en het bevallen gaat beginnen. Heb je niks gemerkt dan?
     
  9. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Nee hoor je krijgt niet altijd meteen weeën. Mijn vliezen braken om 5:45 (en ja dat merkte ik wel, sprong meteen uit bed om de nattigheid in bed te beperken ;)) en rond een uur of 11 begonnen de weeën. Heb de caviakooi dus gedaan en ook nog de badkamer :)
     
  10. Suuzan

    Suuzan Fanatiek lid

    21 dec 2013
    1.805
    655
    113
    Ik heb een hamster en sinds ik zwanger ben gebruik ik voor de zekerheid wegwerp handschoenen, want dat beestje piest overal en ben er nu gewoon snel vies van.
     
  11. Zuri

    Zuri Fanatiek lid

    26 mei 2016
    3.329
    2.365
    113
    Vrouw
    Ik heb er met de dierenarts over gehad en het ligt iets genuanceerder. Toxoplasmose wordt vooral opgelopen door dieren die buiten leven, gezien ze besmet raken door aarde ed. Dus stel je hebt je cavia in de zomer buiten late'n grazen dan kan je er niet volledig vanuit gaan dat deze geen toxoplasmose bij zich draagt.

    Ik kreeg toch wel het advies handschoenen te dragen. Terwijl mijn knagers nooit buiten zijn geweest en ik ze bij een fokker heb gehaald waar ze ook nooit buiten zijn geweest. Ze zei ondanks dat de kans nog zo klein is kan je beter zekere voor onzekere nemen.
     
  12. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Een cavia kan anderen niet besmetten met toxoplasmose door hun ontlasting, want daar gaat de toxoplasmose niet in zitten. Dus tenzij je je cavia eet :D kan je niet van je cavia ziek worden ;)
     

Deel Deze Pagina