Ja, weer even onzekerheid uiten hier! Gisteren had ik last van (alvast sorry voor de details) dikke snotterige/ slijmerige afscheiding. Het leek echt een kwak om het zo maar te zeggen.. Klonterig is misschien het goede woord... De kleur was heeeel licht bruin? alleen te zien op wcpapier of witte string vruchtbaarslijm lijkt meer op slijm als je opgewonden bent.. nou dat was dit niet... Wie o wie?
Vruchtbaar slijm is in ieder geval niet plakkerig en klonterig, maar heel rekbaar en doorzichtig. Het kan ook gewone afscheiding zijn, of misschien een schimmelinfectie. Weet niet of het ook onsmakelijk rook?
Heb jaren geleden op vakantie in Griekenland een vaginale infectie opgelopen.... Toen was mijn afscheiding ook klonterig! @ Bjanc: hoop niet dat het een infectie is meid!
nee ruikt nergens naar, niet vies ofzo, was ook maar een dag, nu is het weer gewoon. Heb altijd veel "zalvige" afscheiding gehad, maar dit was nieuw. Leek net alsof iemand een groene (maar dan heeeeel lichtbruin/rood) op het wc papier had gespuugt! haha.. klinkt vies he?