Mooie test!! Als je een buitenbaarmoederlijke zwangerschap zou hebben, zou je test waarschijnlijk juist een stuk lichter moeten zijn.. Tenminste dit had ik wel met mijn buitenbaarmoederlijke zwangerschap.. Laat je niet bang maken en geniet! Liefs
Ik ben 4w5d en ik test met kruidvat 2v5. Bij mij zijn de test en controlestreep al 3 dagen even donker. En ik heb maar 1 embryo teruggekregen. Heb je al beta's laten doen? Die zijn bij ons gebruikelijk. Ik had op 14dpo 240 en op 16dpo 437. Absoluut geen reden om aan iets ernstigs te denken dus, maar wel knaltesten!
Spannend! Zo´n streepje had ik niet met mijn buitenbaarmoederlijke zwangerschap. Was veel lichter en knalde pas veel later, misschien stelt je dat een beetje gerust.. Probeer te genieten, maar dat zal makkelijker gezegd dan gedaan zijn..
Ik had met 4,3 een wazige en 3 dagen later een knal test bij de laatste zwangerschap en daar is een gezonde zoon uit gekomen. Knaltesten hoeven niet altijd buitenbaarmoederlijke zwangerschap te zijn! Knuf maar ik snap je onzekerheid!
Ik had helaas wel een knaltest bij mn buitenbaarmoederlijke zwangerschap, maar die knalde al wel veel eerder dan die van jou (al op 10 dpo, 3wk en 4dgn- eerste digi zei met 12 dpo al 3+). Mijn gynaecoloog zei juist dat het uitzonderlijk was dat ik zo'n knaltest had bij een buitenbaarmoederlijke zwangerschap en dat je meestal juist minder HCG aanmaakt. Ik denk dat het er gewoon twee zijn bij jou ! Ga voor je duimen!!
Leuke vriendin heb jij is zij dokter? Jammer dat er zulke uitspraken gedaan worden. Ik zou mij gewoon geen zorgen maken de eerste echo komt nog.. lekker genieten van deze prachtige testen.
Dank jullie wel. Ik ben niet meer bang ervoor. We wachten het rustig af en bij de eerste echo zullen we het zien.
Als het is teruggeplaatst is het natuurlijk niet buiten je baarmoeder teruggeplaatst... Je geeft zelf al aan, er zijn er TWEE teruggeplaatst.... need I say more... Ik zeg gefeliciteerd en ga alles maar dubbel aanschaffen...
Gefeliciteerd!!! En idd zou er rekening mee houden dat het er gewoon 2 zijn lijkt me waarschijnlijker dan een buitenbaarmoederlijke zwangerschap Geniet!!!
De kans op een buitenbaarmoederlijke zwangerschap is via ivf/icsi groter dan gewoonlijk. Vandaar dat als je zwanger bent geworden via deze weg, altijd een echo krijgt op 7 weken om te zien of het vruchtje in je baarmoeder zit. Ik ben ook via ivf zwanger geworden en had op 4,4 weken een hcg van 700. Dat is ook best veel Bij de ts kunnen het er ook best 2 zijn en zou ik ook echt niet gelijk gaan denken aan een bbm-zwangerschap.
Bij een terugplaatsing van twee zou ik in dit geval eerder denken dat ze alletwee zijn aangeslagen Geen zorgen over die buitenbaarmoederlijke zwangerschap, ook mijn hcg steeg bij mijn buitenbaarmoederlijke zwangerschap een heel stuk lángzamer dan normaal, niet sneller. En dat is ook gebruikelijk: dat je hcg veel langzamer stijgt omdat het bij een buitenbaarmoederlijke zwangerschap voor een vruchtje veel moeilijker is om zich te ontwikkelen. Dus: maak je geen zorgen, geniet juist van de reële mogelijkheid dat je misschien wel twee kleintjes in je buik hebt groeien PS. Voor de mensen die menen dat zo'n terugplaatsing rustig en met beleid precies in de baarmoeder geschiedt: eitjes worden met veel kracht ruwweg in de richting van de baarmoeder gespoten. Het wil nog wel eens zo hard gaan dat ze in de eileider terecht komen, vandaar dat de kans op een buitenbaarmoederlijke zwangerschap bij ivf juist gróter is dan normaal. Maar nogmaals, gezien je hcg-stijging lijkt me dat hier niet het geval