knobbel

Discussie in 'De lounge' gestart door suikerboon, 16 nov 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Noukie1805

    Noukie1805 Bekend lid

    4 feb 2009
    665
    0
    0
    MamaJ, wat vreselijk dat je zolang moet wachten! In de regel doet een kwaadaardig gezwel geen pijn (uitzonderingen daar gelaten).
    Over het erfelijkheids onderzoek, denk er idd eerst erg goed over na!!! Ik ben zelf erfelijk belast. Vooral voor mijn kindje vind ik het erg belangrijk dat ik streng onder controle sta. Ik ben mijn moeder erg jong verloren en elke mogelijkheid dit te voorkomen voor mijn dochtertje grijp ik aan. Maaaarrrrr ik loop idd tegen veel dingen aan. Gelukkig had ik al wel een levensverzekering, maar toen wij gingen verhuizen was het lastig (heb hem niet kunnen aanpassen op de nieuwe hypotheek), ook met hypotheek. Zorgverzekering is nog zo'n verhaal. Wil ik overstappen ga ik meer betalen (discriminatie!) Ze gaan er in principe gewoon vanuit dat je niet oud wordt en er geen geld aan je te verdienen valt!!
    Ik zou echt eerst zorgen dat je deze dingen eerst stabiel hebt, want je gaat je een ongeluk betalen!
    Als je nog wat wilt weten...vraag gerust!
    Heel veel sterkte!
    Liefs
    Anouk
     
  2. Jippie

    Jippie VIP lid

    3 feb 2007
    11.784
    776
    113
    Er zijn inderdaad veel gevolgen als je een erfelijkheidsonderzoek laat doen. Zowel op psychisch gebied als maatschappelijk. Hoe ga je ermee om als je drager blijkt te zijn, wil je dan afwachten, controles of preventieve operaties? Hoe sta je dan in het leven wat betreft je gezondheid en toekomstverwachting, wat voor gevolgen heeft het voor je kinderwens en toekomstige kinderen, enz.

    Maar zoals de meiden voor mij al zeggen: je krijgt ook problemen met het krijgen van een zorgverzekering (voor het basispakket mag je niet geweigerd worden, aanvullend wel), levensverzekering, overlijdensrisicoverzekering, hypotheek.

    Voordat er erfelijkheidsonderzoek gedaan wordt, krijg je hierover een gesprek en soms heb je eerst nog verplicht een bedenktijd. Als je er dan nog steeds zeker van bent, kan het onderzoek gedaan worden (mits je daarvoor in aanmerking komt).
     
  3. stampvamp

    stampvamp Fanatiek lid

    30 jan 2007
    1.719
    0
    0
    zelfstandig ondernemer
    heb je inmiddels al de uitslag meid??? hopelijk is alles ok!!
     
  4. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    wat stom dat je ha zei dat het goedaardig zou zijn, daar kan hij niets over zeggen. zelfs een specialist kan dat niet zeggen door alleen aan de buitenkant te voelen!!!!

    hopelijk is je uitslag goed, wat balen dat je er zolang op moet wachten zeg! ik ben ook in de molen geweest vorig jaar met een knobbel in mijn borst, maar ik had de onderzoeken plus de uitslag binnen 5 dagen.
     

Deel Deze Pagina