Knoef aankleedkussen

Discussion in 'De babyuitzet' started by kiki80, May 15, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kiki80

    kiki80 Fanatiek lid

    Sep 6, 2006
    3,967
    0
    0
    Centraal
    Heeft een van jullie ervaring met dit kussen? Werkt het net zo praktisch als elk ander kussen of is het juist prettiger of niet. En is de hoes makkelijk wasbaar?

    Persoonlijk ben ik er helemaal weg van, lekker zacht en zulke leuke kleurtjes.

    Dus ervaringen graag!
     
  2. kwebbeltje

    kwebbeltje VIP lid

    Jul 13, 2005
    15,340
    1
    0
    Verpleegkundige
    Duitsland
    Ik heb er persoonlijk geen ervaring mee...(kende ze niet eens :oops: )en heb eens even gegoogeld. Ze zien er leuk uit en het lijkt heerlijk liggen, maar mijn ervaring is dat je de kleintjes niet lang op zo'n kussen laat liggen. Daarbij best prijzig voor een aankleedkussen. Maar dat is voor iedereen natuurlijk persoonlijk.

    Ben wel benieuwd naar reacties van ervaren moeders met dit kussen. Dus ik lees even mee ;)

    Kwebbel
     
  3. kiki80

    kiki80 Fanatiek lid

    Sep 6, 2006
    3,967
    0
    0
    Centraal
    Toch best leuk he, Kwebbel! En wat volgens mij het grote voordeel is, is dat je ze zo kan afnemen :) Dus geen hoezen nodig -> minder was....en daar ben ik een groot voorstander van ;)
     
  4. tari

    tari Fanatiek lid

    Dec 23, 2006
    4,655
    0
    0
    receptioniste
    noord-holland
    is een erg mooi kussen. Alleen wat zou deze doen als het ondergeplasd of gepoept word. Van een gewone aankleedkussen kan je de hoes gewoon even wassen.
    Ben ook wel benieuwd naar ervaringen.
     
  5. missym

    missym VIP lid

    May 14, 2006
    7,750
    12
    38

Share This Page