wil ik net naar de wc gaan, lopen er ineens honderden mieren door de woonkamer, aaahhh. Lag dus een druppel sap op de grond Hoe krijg ik die zonder gif (winkels zijn natuurlijk dicht vandaag) weg?/ Koperen muntjes heb ik ook niet
Probeer anders op sommige plekken kaneelpoeder te strooien. Ik heb gehoord dat het schijnt te werken.
Als het goed is hier al een topic over met hele goede tips. Ik denk dat je wel even moet zoeken, is z'n 4 weken geleden geplaatst.
Ik heb ze al weken in mn keuken, vind t erg goor maar niks helpt, geen muntjes en geen lokdoosjes. Ik doe altijd alles met chloor, maar snap niet waar ze vandaan moeten komen. Woon zelf ook nog eens op 3 hoog. Iemand tips?
heb ook last van mieren in de keuken en zo komen onder de kast en ik heb al een lokdoos gezet, maar het werkt niet ik lees mee