knuffelkonijntje kwijt (ah tilburg)

Discussie in 'De lounge' gestart door lovewinnie, 29 dec 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. loetje

    loetje VIP lid

    6 jun 2006
    7.446
    1.843
    113
    Oja en nog een tip die wij sindsdien zoveel mogelijk hanteren. Beesten thuislaten. Als ze persé wel mee moeten, blijven ze bij de winkel in de auto of anders in mama's tas. Geen denken aan dat 1 van mijn kids zijn of haar beestje buiten nog in de handjes krijgt:D En gaan we naar een pretpark, waarbij kroelen soms wel gewenst is in de vermoeide uurtjes tussendoor, dan zorg ik dat er met een veiligheidsspeld een kaartje met mobiel telefoonnummer aan het beest vastzit..
     
  2. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    13 jan 2007
    16.251
    790
    113
    tilburg
    heb haar gemailt en wacht af

    bedankt voor het zoeken naar nijn

    mp heb ik afgestruimt en ook de ah is gebelt. nu zitten daar meerdere winkels en misschien dat hij is afgegooit bij de speelgoed of kledingwinkel daar. ook heb ik een flyer gemaakt die uit de naam van alicia is geschreven en hopelijk dat er bij iemand een lichtje gaat branden.
     
  3. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    13 jan 2007
    16.251
    790
    113
    tilburg
    ik zeg al zo lang dat ik er een labeltje aan moet maken met telefoonnummer erop maar elke keer heb ik zoiets van dat komt nog wel. nou die andere nijn is gisteren voorzien van een mobielnummer. heb hem onder een beetje los gemaakt, label erin en weer dicht gemaakt zodat het goed zichtbaar is en niet verloren gaat
     

Deel Deze Pagina