Wie van jullie heeft nog meer een Koeka voetenzak en een Maxi Cosi Pebble? Ik kan de voetenzak namelijk niet vastmaken aan de Maxi Cosi.. Iemand enig idee hoe ik deze vast kan maken? Groetjes Marieke
Je haald de gordeltjes door alle drie de gaatjes en het hoofdverkleinertje doe je ook in de voetenzak, dus niet eronder maar erin en dan zit ie er goed in. Heel simpel eigelijk dus vraag me af of je dit wel bedoeld zo?
Zo simpel ziet het er inderdaad wel uit Maaaaaaaar, de maxicosi heeft ook van die schoudertjes beschermers aan de gordels en die passen niet door die gaatjes???
Ik heb dan geen koeka voetenzak maar een andere en bij mij kunnen de gordelbeschermers er ook niet af. Maar ik priegel ze er met een beetje moeite door hoop voor je dat het ook lukt.
Die kunnen er wel af hoor, ik heb de pebble ook en laatst net alles gewassen, je kunt ze er echt afhalen hoor.
Zou ook raar zijn he als het niet kon, ze kunnen best vies worden en dan is wassen wel fijn. Het blijven alleen harde dingen maar ze kunnen prima in de wasmachine. Ik hoop voor je dat de voetenzak zo wel past.