Ons zoontje wordt over een maand 1 jaar oud. Nu heeft hij altijd nog blote voetjes/sokjes aan.. hij kruipt volop maar staan/lopen zit er nog niet echt aan te komen. Toch willen we voor de eerste stapjes ons al wel orienteren voor schoeisel. Hij heeft nu maat 18 dus denk dat we maar voor maat 19 moeten gaan.. Ik zie door de bomen het bos niet meer. Wat kunnen we het beste aanschaffen? slofjes of schoentjes? ik lees iets over roosjes en babypaws of is dat meer voor echt kleine babies? kortom: wie kan me helpen; het liefst enigszins betaalbaar maar wel echt leuk schoeisel..
zoveel mogelijk op blote voeten (of sokken als je dat te koud vindt) laten lopen en pas als je kindje echt een week of 8 (werd ons geadviseerd) goed loopt schoenen kopen. Tot die tijd hebben wij het op slofjes gedaan (babypaws, die heeft ze nu met bijna 2 nog steeds trouwens).
maar op de fiets straks in de herfst lijkt het me wel fris om alleen sokjes aan te doen toch? b eetje armoedig staat dat misschien ook op het kinderdagverblijf enzo? maar nog geen schoeisel dus!
Lynn staat, kruipt en stapt aan het handje mee maar dat alles wel op blote voeten. Wanneer we weggaan met de wandelwagen, auto of fiets trek ik haar ook schoentjes aan hoor. Niet om op te lopen maar anders vindt ik het er ook zo raar uitzien. Helemaal op de fiets haha. Schoentjes van Lynn heb ik besteld op slofjes.nl.
Slofjes kunnen natuurlijk prima als het dadelijk kouder wordt. Maar zolang ze nog niet goed lopen echt nog geen schoentjes kopen hoor. Is ook nergens voor nodig en doet eerder slecht dan goed. Er zijn genoeg slofjes te vinden.
http://www.zwangerschapspagina.nl/baby-dreumes/274132-voor-schoeisel-jongen-7-8-mnd.html zolang je kind niet loopt blijft het advies: geen echte schoenen (met zolen) maar soepele, flexibele zooltjes. of hij nu 7/8 maanden is of anderhalf.
Hier had ik aapies en die bestel ik denk ik ook weer voor de winter voor in huis. Toen ze 6 weken losliep heb ik schoenen gekocht met een flexzool en haar volgende schoenen voor de winter worden denk ik met een wat stevigere zool.
Ik had voor mn oudste altijd Shoesme babyproof. Nu voor mn jongste voornamelijk Babypaws, supergoede pasvorm en leuke modelletjes.
Babyproof van shoesme heb ik gehad als eerste schoentjes, maar pas toen ze al redelijk goed los konden lopen. tot die tijd: slofjes. iets anders is niet nodig, en zelfs af te raden voor de ontwikkeling van de voeten (en voor de portemonnee ) dochter had boumy's voordat ze ging lopen. zoon geen idee meer.
Je kunt ook naar een schoenenzaak gaan, voetjes laten meten (weet je gelijk welke maat je moet hebben) en dan daar om advies vragen. Toen zoon nog niet liep had ik van die puma "schoentjes" wat meer slofjes zijn. Staat ook nog een hartstikke stoer. Misschien wel een duurder prijssegment..
Het beste is om zoveel mogelijk op blote voeten of (anti slip) sokjes of slofjes te lopen. Als je echt wat aan de voeten wilt doen, zou ik van die hele flexibele (leren) slofjes/schoentjes kopen. En pas een (harde) zool als ze een week of 6-12 los lopen.
Ik kocht van die leren slofjes.... en dan wat op de groei zodat ik in de winter lekkere dikke sokken eronder kon doen. Dan in het voorjaar sokken weg en zo doe je er ook nog eens lang mee
Schoentjes van de Zeeman zijn fijn, en die veterschoentjes van Hema. Leren slofjes ook maar is buiten zomaar kapot. Hier loopt ze nu een maand en nog op die schoentjes. Die echte zijn net blokken aan de voeten, mooi even mee wachten hoor!
Ons zoontje had toen hij aan een handje liep van die slofschoentjes van Nike. Die kun je gewoon helemaal dubbelklappen maar ik wou wel dat hij iets aan zijn voetjes had als hij buiten liep. Nu loopt hij helemaal los en heb ik hem 2 paar schoentjes babyproof van shoesme gekocht, ideaal! Maar jeetje wat een ellende om in deze tijd van het jaar leuke schoentjes te vinden zeg. Bijna alles uitverkocht en als ik een leuk paar zag was het niet meer in zijn maat, dus toen ik eindelijk leuke schoentjes had gevonden heb ik 2 weken later toch maar meteen een 2e paar gekocht aangezien ze nu 50% waren, leuk voor de afwisseling haha
Ik heb deze straks voor binnen als het wat kouder word, zit een stroeve stofje onder. Zo kan ze niet makkelij uitgelijden. En voor op de fiets koop ik wel een paar van die sneaker achtige bij prenatal hema of wibra zeeman.
Ik heb vorige week Tycho zijn eerste echte schoentjes gekocht. Hij loopt al dat hij 8maanden is langs de box enz. En sinds zijn verjaardag ga ik met hem achter zn blokkenkar naar buiten. Voor de koudere dagen had ik Boumy slofjes en anders op sokjes met antislip of blote voetjes. Maar omdat we dus nu regelmatig naar buiten gaan en zo'n slofje een stukje glas ofsow doorlaat heb ik schoentjes gekocht van shoesme met een extra flex zool. xxx