Alleen heel fijn willen eten

Discussie in 'Stel je vraag aan de voedingskundige' gestart door HabibiAna, 25 feb 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. HabibiAna

    HabibiAna Fanatiek lid

    24 nov 2008
    2.635
    0
    0
    Hoi,

    We zyn hier met 6 maanden begonnen met potjes. Ze at meteen het hele potje leeg. Alleen was het geven van potjes tijdelijk en wil ik haar nu vers eten geven. Ik heb het 3x geprobeerd maar ze blijft kokhalzen en heeft ook een keer alles overgegeven:(
    Dit eten was al fijngekookt en daarna ook nog eens in de staafmixer gedaan!
    Ik weet echt niet wat k moet. Zou ze niet met 6.5 maand al hele kleine stukjes moeten kunnen eten? Of moet het echt net zo fijn gepureerd als in een potje?
     
  2. Friso

    Friso Voedingsdeskundige

    1 sep 2009
    5.654
    0
    0
    Hallo,

    Wanneer je kindje met 6 maanden met bijvoeding begint, hoeft ze echt nog niet gelijk stukjes te kunnen eten hoor, je kunt dan met de potjes vanaf 4 maanden beginnen en die zijn helemaal fijn. Kindjes die met 4 maanden beginnen met bijvoeding, die kunnen vaak rond de 6 maanden voorzichtig beginnen met stukjes. Het verschilt er per kindje hoe snel het gaat.

    Groeten Eveline
     

Deel Deze Pagina