Wat bedoel je met andere soorten? De meeste boters bevatten wel koemelk of soja hoor! Ook met brood uitkijken met bijv. broodverbeteraars, ook termen als wei/lactose ed (Maar dat weet TS wellicht wel?) Ik heb zelf deze Home - Tarvo veel supers kunnen het bestellen al hebben ze het niet in het assortiment. Enne, er over nadenken kan totaal geen kwaad, al zou dit kindje er overheen zijn met een jaar, dan nog heb je al toetjes kunnen geven want dat doen veel mensen al eerder dan bij 1 jaar pas. TS ik zou zeggen lees je goed in op internet en etiketten, (ook straks voor de andere bijvoeding) dan kom je er wel.
mijn eerste leek koemelk gevoelig dus hebben we wel wat uitgekeken met koemelk producten dus weet een aantal dingen nog wel maar veel ook niet meer. welke namen er allemaal zijn voor koemelk weet ik niet, maar geloof dat ah het er vaak op heeft staan?? tja was op den duur wel van plan om toetjes te geven waarschijnlijk al wel voor een jaar. maar we beginnen eerst maar met dingen als groente, fruit, brood, rijstebloem ed dan zie ik wel weer. dat tarvo brood heb ik volgens mij wel al zien liggen in de supermarkt, zal er eens op letten.
Dat dacht ik eerst ook, tot ik de verpakkingen en ingredientenlijsten ging lezen. Wonderbaarlijk genoeg zijn er vrij veel "boter"varianten die enkel plantaardige vetten bevatten (en dan ook geen soja, maar bijvoorbeeld palmolie). Variërend van een dieet-variant, tot het vettere margarine. Ik schrijf "boter", omdat dit in het spraakgebruik zo genoemd wordt en het duidelijk is in welk schap het te vinden is, maar echte boter is het natuurlijk niet. Op de verpakking staat vaak zoiets als "smeerproduct voor op brood". Al denk ik dat bij heel veel mensen zonder allergie ook geen échte boter meer op tafel staat Mijn ervaring is dat iedere supermarkten keus heeft uit meerdere varianten. Zowel voor op brood, als om in te bakken. Zowel de duurdere als de goedkopere supermarkten, en ook in het buitenland (in dit geval Duitsland).
Ok, ik lees alle etiketten maar kom er nooit veel tegen hoor! moet ik wel zeggen dat ik (natuurlijke)aroma's ook mijd, daarbij heb je kans op soja en mijn dochter is dan een week lang ziek. Anders was ik iets minder kritisch. Maar serieus, zoveel 'boter' wat kan? Ik wil niet aan je twijfelen hoor maar ga het wel aan mezelf doen
Misschien scheelt het dat ik naar de grotere supermarkten ga? Ik pak ook regelmatig van alles mis bij de "gewone" AH's, omdat ik de AH-XL gewend ben. Natuurlijke aroma's zijn hier gelukkig geen probleem. Wel let ik er op dat er geen soja in zit als ingrediënt (of melk, uiteraard). Al vind ik het inderdaad vervelend dat bijv, brood van oorsprong helemaal geen melk bevat (behalve melkwit), maar het wel verwerkt is in de "aroma's" en "broodverbeteraars". Daardoor valt voor mijn gevoel onnodig veel af. Gelukkig blijft er toch wel keuze over, als je eenmaal wat handigheid krijgt