hallo ik wilde vanavond mijn zoontje ruim7 maand spinazie a la creme geven? Wat vinden jullie daarvan? Hij eet eigenlijk altijd(bijna) vers, maar kan nergens vinden of hij dat al wel mag Graag advies aub!
Ik vermoed dat er wel zout inzit, en dat kun je beter tot zijn 1e verjaardag proberen te vermijden (zeggen de kenners, van 1 keer valt hij echt niet om).. Geen idee wat er nog meer voor ingredienten inzitten?
Ja klopt er zit inderdaad wel zout in en room? Nou geef hem vanaaf denk ik wel en dan wacht ik daarna maar ermee en geef ik hem verse spinazie? Alleen is dat zo lastig omdat je het maar 1 keer mag verhitten! Nou jah in ieder geval bedankt
Voor het geval je toch nog een keer diepvries spinazie wil geven, neem dan de 'gewone' daar zit geen zout in. Heb ik altijd in huis voor als ik idd even niets heb en laat ben met boodschappen doen.
jawel de gewone is best te doen haha Al vind ik voor mezelf a la creme lekkerder, maar manlief heeft ook liever gewone helaas voor mij! Haha
je kunt de kleine toch gewoon zonder geven en jij met. Het zijn tegenwoordig van die makkelijke blokjes makkelijker kunnen ze je het niet maken.