Koemelkallergie

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door HooyoShimbir, 16 mei 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. HooyoShimbir

    HooyoShimbir Fanatiek lid

    20 aug 2009
    4.390
    1.667
    113
    Vrouw
    Randstad
    Het drinken ging gister wat beter. Vandaag moesten we weer gewone voeding geven van de huisarts zodat we bij de belafspr dinsdag met de kinderarts kunnen overleggen als ze weer onder de galbulten zit.
    Vanmiddag eerste fles gehad en vanavond alweer 5 plekken en begint weer t zelfde als een paar weken terug (kleine plekken, nog niet helemaal onder) maar voor ons duidElijk genoeg dat ze reageert. Ze was zo blij met hara melk vandaag dat ze in totaal wel 600cc op heeft !! Arm ding moet ze morgen weer over op de pep.. Hopen dat dat ook steeds beter bliift gaan. (had overigens de voeding vandaag zelfs half om gedaan dus half pep half standaart en gelijk wat netelroos/galbult plekken)
     
  2. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Nou, direct weer met de standaard stoppen dus! :( Bah :(
    Bij Caitlyn was het steeds rondom tachycardieen zo dat ze heel slecht ging drinken en dan ook even nodig had om daar weer van bij te komen Kan me zoiets ook voorstellen bij zulke allergische reacties, dus hopelijk nu een periode van rust en stijgende lijn!
     

Deel Deze Pagina