Koffie-amateur zoekt koffie-machine. Tips!

Discussie in 'De lounge' gestart door Stringetje, 29 aug 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. DastyQueen

    DastyQueen Niet meer actief

    Wij hebben een inbouw Bosch koffiemachine die echt elke koffie kan maken die je maar bedenkt maar mijn man drinkt thuis dolce gusto omdat hij dat lekkerder vind. Ik drink zelf geen koffie dus de bonen machine word alleen gebruikt voor visite.
     
  2. Noelle85

    Noelle85 Fanatiek lid

    8 jul 2013
    1.791
    493
    83
    Wij hebben een Dolce Gusto, idd prima als je vooral van koffie met smaakjes houdt. Maar je bent voor die smaakjes gemiddeld 5 euro voor 8 kopjes kwijt, best een duur grapje. En als je een keer meerdere kopjes wilt zetten, ben je wel even bezig omdat je 1 kopje per keer kan maken. Voordeel is wel dat hij heel snel warm is. Maar zou ik hem nog een keer kopen, nee. Dan zou ik voor een Nespresso gaan.

    Overigens kan je bij de betere koffie winkel ook verse bonen laten malen, zodat je het voor je filter apparaat kan gebruiken.
     

Deel Deze Pagina