had ik laatst ook! verschrikkelijk he? ik was aan het oppassen en ze hebben daar zo'n heerlijke alles in1 machine. en ik neem wel eens een cappuccino. Maar nu had ik gewone koffie en die smaakte zo lekker dus nog 1 genomen. Bleek dat ie op z'n sterkst stond. Na half uur werd ik me toch duizelig. niet normaal. heb eerst de buurvrouw geroepen die ik hoorde.... heb me wel een paar uur echt niet lekker gevoeld. pfffff
15 kopjes per dag :-O Drink denk ik 3 tot 4 kopjes per dag. De eerste is echt noodzaak. Kan anders niet wakker worden en krijg hoofdpijn. (Hoe bedoel je verslavend) Maar te je drinkt ook thee toch? Daar zit ook cafeïne in. Dus je lichaam kent de stof al wel. Misschien viel het gewoon niet goed?
Ik drink gezellig met Winnie mee hoor. Kom per dag toch zeker tot de 10 bakken koffie, als niet meer (ligt eraan of ik visite heb of op visite ga) Maar dan drink ik er ook amper iets naast, koffie is een van de weinige dranken die mijn maag kan hebben zonder buikpijn.
Ik ben dol op koffie, maar ik drink maar 1 kopje per dag. Van meer krijg ik hoofdpijn en ik wil er ook niet te afhankelijk van worden. Al ben ik wel chagrijnig als ik rond 10 uur mijn ene kopje nog niet gehad heb. Redbull en cola drink ik niet, het eerste vind ik echt niet lekker en het tweede, komt er gewoon niet van. Naast dat ene kopje koffie per dag drink ik thee, veel water en Optimel tussen de middag.
Hihi zo voel ik mij als ik geen koffie krijgt afkick verschijnselen. Je moet er aan wennen. Je neemt er meteen twee achter elkaar te veel voor het goede als je het lekker vind hoef je toch niet geen koffie meer te nemen. Begin gewoon met een kopje per keer melk wat suiker en in en je wend er van zelf aan. Heerlijk hoor koffie en doe je het niet geeft toch niet.
Het schijnt... Dat als je lichaam genoeg koffie heeft gehad... Dat zelf ook fiks te kennen geeft. En ik. Moet zeggen... Ik drink ook veel koffie, liefst zo sterk mogelijk. En genoeg is inderdaad echt genoeg... Als ik al denk dat ik geen zin meer heb in koffie.. En om wat voor reden drink ik nog een bakkie, dan smaakt het gewoon niet. Word je er misselijk van. Bovenstaande theorie past dus in ieder geval goed in mijn straatje. En het ligt ook aan de koffie die ik drink.. Sommige koffie valt "zwaarder" dan andere en dan heeft niet perse te maken met de sterkte.