Heb het net drie minuten opstaan en heb me al heerlijk geergerd aan de oppervlakkigheid ( ben gewoon jaloers).... Wat een types, vind het een super programma om lekker in mijn eentje, verstand op nul, op de bank te kijken. Hier nog meer dames die vanaf vanavond gaan kijken???
Ik heb het ook gekeken! Heeeerlijk. En dat achter elkaars rug om geroddel ook, vre-se-lijk!! Vind het wel jammer dat Florien eruit is ..
ja ook gekeken. weet nog dat ik seizeon echt vreselijk vond. Toen gingen ze in de bijstand en moest ik eerlijk bekennen dat ik het leuk vond. nu ook seizoen 2 gekeken en wat heerlijk oppervlakkige meiden!!! Normaal heb ik een hekel aan oppervlakkige meiden, maar dit vind ik erg lachen!!!
hmmm vond het minder leuk als voorheen eigenlijk... Te veel meiden denk ik... ( en OMG...wat een huizen he! Jaloeeeers hihihi!) x
Leuk!! Wanneer wordt het herhaald weet iemand dat?? Ik vond Florien altijd wel leuk. Enneh roddelen doen we allemaal wel eens toch Dat meisje uit Sri Lanka zit die er nog in (die bounty) mijn schoonfamilie en mijn eigen familie ook trouwens zeggen altijd dat als ze haar zien, ze mij zien errug fijn...niet dus!! Maar had wel door zulke ouders geadopteerd willen worden hoor
Ik heb het ook weer gekeken.. haha Tot ergenis van manlief.. Mijn familie woont ook in het Gooi en ik kom er dus regelmatig en zie vaak 1 van de gooische meisjes lopen... Meestal Kimberly en Florien. Enne het zusje van Florien zit bij mijn zusje in de klas en hun wonen echt niet in een villa zoals je in de afleveringen ziet.. En hoe hun het Gooi beschrijven is ook wel erg overdreven hoor..
Dat paardenmeisje was echt té erg! Jeetje zeg, je zou maar zo'n leven hebben. "Ik ben geblesseerd, dus ik weet niet wat ik nu de hele dag moet doen."
Ik vind het ook leuk om te zien. Ik vind die Pauline leuk. Dat paardenmeisje vind ik gewoon zielig. Geen doel in het leven. Zoals het ene meiske al zei, haar probleem is dat ze niets moet.
Ik heb gister ook gekeken, maar denk dat ik seizoen 1 leuker vond! Er zijn nu zoveel meiden dat ik het idee dat ik het niet uit elkaar ga houden hihi Ik vind pauline & bo het leukst
Ik kijk het ook Maar volgens mij wonen niet al die meiden in hele grote huizen hoor, bedoel waarom hebben ze dan zoveel afgunst voor elkaar?! Als je het net zo goed hebt dan gun je het een ander toch. En dan nog tuurlijk is het allemaal mooi en zou ik ook wel zo'n mooi huis willen wonen of een dikke BMW willen rijden maar toch zou zo'n leventje niks voor mij zijn. Te koude kak! Al zou ik het dan wel goed met die Stephanie kunnen vinden, dat is dan meer mijn type! hahah