Dat zou in mijn geval betekenen dat ik 13 dagen per maand foute happen zou eten. Dat lijkt me toch niet helemaal de bedoeling. Stel ik eet de overige tijd nog 3 x “fout” met de kinderen dan is dat een halve maand pizza patat pannenkoek magnetron maaltijd. Nee dank u...
Een magnetronmaaltijd van aardappel, groente en vlees vind ik niet ‘fout’ Zou ik liever doen dan voor 1 persoon koken, maar ik heb dan ook een hekel aan koken (en de troep opruimen) Als je wel wil koken, maak je toch gewoon wat je lekker vind?
Helemaal goed hoor, doe ik ook. 1 ding: een magnetronmaaltijd valt absoluut niet onder goede maaltijden helaas. Veel zout en toegevoegd spul
Ik vind het heerlijk om voor mezelf te koken. als de kinderen bij mijn ex zijn eet ik vooral dingen die de kinderen niet lusten en vaak maak ik dan voor 2 dagen want voor 1 persoon koken kan ik niet haha. dingen zoals chili con carne, pasta`s, erwtensoep of een soort ovenschotel of een stamppot ik geniet er dan ook echt van. even rustig eten. en ook nog voor de tv
Nou dan eet ik dus gewoon wat makkelijks hoor. Ik ben dus niet van het invriezen dus heb geen restjes over en heb echt geen zin om te koken als ik alleen ben. Maar nu komt dat zelden voor dus dan is een keer wat makkelijks eten niet zo erg. Al eet ik al makkelijk met de kinderen als mijn man er niet is want mijn kinderen eten niet veel en heb geen zin om dan te koken voor dat kleine beetje wat ze eten. Maar een salade kan je natuurlijk wel in variëren of een lekker broodje en ja de ene dag pizza salami en de dag erna pizza hawaii nee ik snap het wel hoor want ik zou hetzelfde hebben en dus vaak naar de niet zo gezonde dingen grijpen omdat het makkelijk is.
Bedankt voor alle tips Ik maak altijd voor de hele een lijstje met wat we gaan eten en vind het altijd wel lastig want we nu weer gaan eten deze week, maar voor 1 persoon nog lastiger eigenlijk, maar heb zeker wat aan jullie tips.
Mijn man reist veel. Ik ben dan weliswaar niet echt alleen, want met de kinderen, maar voor de kinderen improviseer ik dan vaak iets gezonds en ongeveer de helft van de avonden eet ik dan dus later op de avond alleen. Om heel eerlijk te zijn betekent het bij mij vrijwel altijd Uber eten, haha. Mn man is heel erg gezond qua eten en voor de kinderen vind ik het belangrijk dat ze gezond eten, maar mijn grote zwakte en zonde is lekker in mn eentje aan de take-out. Maar goed dat is niet echt een gezonde tip natuurlijk . Wat ik ook vaak doe is crockpotjes maken en die invriezen. Er staat bijna altijd wel wat crockpottupperware bakjes in de vriezer en die pak ik ook vaak voor mezelf (en ook voor de kinderen). Voordeel van die crockpot maaltijden zijn dat ze eigenlijk alleen maar lekkerder worden wanneer je ze opnieuw opwarmt en als je een grote vriezer hebt, zou je die maaltijden kunnen maken als je kinderen er zijn, zodat je als je alleen bent niet hoeft te koken.
Ik maak graag een maaltijd salade of gewoon salade en dan brood ofzo, lekker vind ik met spinazie geitenkaas tomaat komkommer paprika en ui en wat pijnboompitjes .