Pap symptomen

Discussion in 'De lounge' started by ch11, Feb 24, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ch11

    ch11 Bekend lid

    Apr 19, 2011
    928
    0
    0
    Studie recherche
    3 maanden terug uitstrijkje laten maken. In tussen tijd zijn wij zwanger geraakt en had aardig wat symptomen van de zwangerschap, helaas een miskraam! Nu week later, heb ik nog steeds een zere baarmoeder, hele erge rugpijn, hoofdpijn, ontzettend misselijk. Het lijkt net een zwangerschap maar mijn baarmoeder was leeg.
    In mei moet ik weer een uitstrijkje maken, maar zal dat graag eerder willen door deze symptomen, zou dat mogelijk zijn? Uit het eerste uitstrijkje kwam pap 2, ben nu bang dat dat dus naar pap 3 is gegaan.
     
  2. MaRita

    MaRita Actief lid

    Oct 18, 2008
    465
    10
    18
    Op de website van Bevolkingsonderzoek BHK staat er dat je miskraam of abortus als zwangerschap moet rekenen dus het uitstrijkje is aanbeloven pas na 6 maanden.
    Je kan het altijd met HA of gyn bespreken.
     
  3. Koekie1

    Koekie1 VIP lid

    Jul 31, 2013
    5,678
    2,001
    113
    Female
    Je moet inderdaad 6 maanden wachten voor je weer een betrouwbaar uitstrijkje kan laten maken.
    Wat betreft je klachten durf ik het niet te zeggen.
    Ik heb zelf pap3b zonder klachten.
    Misschien heeft het toch nog met je miskraam te maken? Je lichaam is natuurlijk ook nog van de waps.

    Sterkte in ieder geval!
     
  4. merah

    merah VIP lid

    Jun 8, 2009
    13,466
    4,919
    113
    Female
    Immunologisch analist.
    Tussen de klei.
    Hier moest ik 6 weken na de bevalling al een uitstrijkje laten maken ipv pap3a ruim een jaar geleden.
    Het kan dus, op indicatie, wel degelijk eerder.
    Maar van pap2 naar pap3a in drie maanden... Zo snel gaat dat niet hoor. Ik zou me niet al te veel zorgen maken.
    Dikke kans dat het (helaas) bij je miskraam hoort. Daarbij vind ik je symptomen niet heel specifiek.
     
  5. Damay77

    Damay77 VIP lid

    Apr 18, 2010
    13,734
    7,501
    113
    Female
    tussen miskraam en uitstrijkje moet ongeveer 6 maanden zitten.

    maar de miskraam is nu een week geleden? dan zou ik die klachten daar aan linken. logisch, je lijf zit nog barstens vol hormonen. gewoon even afwachten en in de gaten houden dat het niet te lang duurt. als het te lang duurt dan kan het zijn dat er nog wat weefsel achter gebleven is in je baarmoeder.
     

Share This Page