Ik maak erg veel melk aan, en de kleine meid drinkt erg veel soms zelfs allebei de borsten leeg. Ik lek continu soms spuit het eruit, Ook last van stuwing vaak kolf ik even voordat ik aanleg anders zijn mn borsten kei hard en pakt ze de borst niet. Heb je misschien tips.? Ik ben vandaag begonnen met salie thee
Hoi, Je lichaam is nog echt aan het afstemmen. Ik zou niet te veel remmen nu met saliethee omdat je nog binnen de eerste 6 weken zit. Neem eens een kopje, kijk het dan een dag of 2 aan. Ik zou de eerste melkstroom (eerste toeschieten) weg laten lopen: vang het op in een doek, en wanneer de eerste kracht er af is (straaltjes buigen af) dan borst drogen en aanleggen. Je kunt ook op het moment dat dit gebeurt je kindje afhalen en dus even opvangen. Je hoeft niet mee te masseren, dan stimuleer je alleen maar meer. Je zou eenmalig in de ochtend helemaal leeg kunnen kolven (zoveel mogelijk kolven tot er niets meer komt) en dan de dag starten: dus daarna pas aanleggen. Nu kan je kindje zelf nemen wat het nodig heeft. Herhaal indien nodig na een dag of 3-4. Geef je lichaam tijd om dit te regelen! Veel succes!
ps als de borst zo hard is, hoef je alleen te zorgen dat de tepelhof weer soepel is: masseer de melk uit de borst tot je de tepelhof met je vingertop weer makkelijk kunt induwen. Nu is de borst verder misschien nog erg gespannen maar kun je al wel aanleggen!