Kolven zonder productie verhogen

Discussie in 'Stel je vraag aan de lactatiekundige' gestart door bijnamoeder, 25 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. bijnamoeder

    bijnamoeder Bekend lid

    26 mei 2013
    735
    522
    93
    Hallo,

    Ik vind het prettig om een kleine voorraad op te bouwen in de diepvries voor als ik een keer zonder dochterlief weg moet.
    Ze drinkt eigenlijk altijd uit beide borsten, rechts heeft duidelijk meer productie dan links (merk ik tijdens voeden, tijdens kolven en qua vol gevoel).
    Hoe kan ik het beste kolven zonder de productie van rechts te stimuleren? Alleen links kolven? Dat levert maar weinig op, dus dat stimuleert wel goed misschien. Rechts helemaal niet doen?

    Gr. Ilona
     
  2. Heidi Akkers

    Heidi Akkers Fanatiek lid

    30 jun 2008
    2.754
    0
    0
    lactatiekundige
    Gelderland
    Heb je geprobeerd om je dochter links te voeden en dan rechts tegelijkertijd te kolven? Je maakt dan gebruik van het toeschietreflex, handig! Probeer het maar eens. Wil je dochter de andere kant, dan kun je evt. wisselen. Ook kun je na het voeden een paar keer kort kkolven en de opbrengst opsparen tot een hele voeding. Zo stimuleer je niet echt een extra voeding, omdat je het combineert met een voeding die je geeft.
     

Deel Deze Pagina