Kee vind ik persoonlijk niet echt een naam. Ik vind het onaf klinken. Maar hoe dan ook het blijft jullie keuze natuurlijk
Geschreven als Kay vind ik het een jongensnaam, uitspraak 'ké'. Zou je Kee als 'ké' uitspreeken of op z'n Engels als 'kie'? Ik vind 'm alleen op z'n Engels mooi denk ik (omdat ik 'm uit een film ken waarin die zo wordt uitgesproken). Ik zou 'm zelf niet kiezen vanwege de verwarring rond de uitspraak, het feit dat het ook een jongensnaam is en het op beide manieren wat gek klinkt ('Ké' klinkt als oké, 'Kie' als key: sleutel).
En van je dikke,dikke,dikke tante Kee.... nee sorry vind het niet zo mooi. Kate vind ik wel leuk, maar dat is dan weer een totaal andere naam.
Sorry als ik je beledig.. Ik denk meteen aan keetje. En als ik aan keetje denk denk ik aan keetje tippel.. Sorryyyy!