Vorige week dinsdag had ik een positieve ovulatietest, wee dus niet precies hoeveel dpo ik nu zit, want ik weet niet van wanneer ik moet rekenen. Heb 14 augustus een miskraam gehad na 8 weken. Daarna een keer ongesteld geweest en nu vanmorgen deze test....is een sensitest. Ik weet het, veel te vroeg.... Maar ja, testdrang he... Streepje was er binnen 5 minuten. En met het blote oog goed te zien, IPad maakt helaas slechte foto's... Zien jullie het ook?
dan zou je 7/8 dpo zijn. dat is nog te vroeg. deze testen ben ik ook geen fan van. ik zou nog een paar dagen wachten en een kruidvat test doen (eventueel de nieuwe predictor, die is heel gevoelig en betrouwbaar)
Kun je m van iets dichterbij maken anders??? Ik lijk wel iets te zien, maar moet echt mn ogen knijpen hihi
Ja het is echt roze.... ik ben normaal wel fan van deze. Nooit als positief gehad... ik wacht nog wel even en dan doe ik het weekend een andere denk ik..
Ik zie wel wat je bedoelt, maar idd zoals de anderen al zeiden ik ben ook geen fan van de dipsticks. Zou zaterdag of zondag een andere doen!
Nou heb dat ook met 6 dagen voor nod.met sensitest en zie banner zwanger en kids daarintegen laatste keer ook zo streep en toch ongesteld.. morgen nog keertje testen
Hier idem! sensitest vind ik aardig betrouwbaar! Zwanger en kids dipstiks (die gevoelige tenminste zijn knudde!)
Ik kan 'm op die foto niet zien, maar ik denk dat je echt nog te vroeg bent. Ik zou het over 2 dagen nog eens proberen met een kv test en 'm hier nog eens plaatsen
Ik weet het...zou morgen testen maar mijn man is vandaag jarig en ik had nog een kruidvat test liggen....... En kijk....
Kan je een nieuwe foto maken. 1 die dichterbij en scherper is?? Ik kan zo niet beoordelen of er een streep staat.
Ja er is zeker iets bezig in jou buik en gefeliciteerd met je man! Mpoie verrassing voor hem klaar ligge haha