Ik denk dat wij de wijk ff doorlopen, in de naastgelegen wijken (M'broek) zijn genoeg dingen te doen. Volgens mij is er in o.a. duivenkamp wel iets van een rommelmarkt etc.
Wij gaan op de vrijmarkt staan, hopen wat zooi kwijt te raken en wat extra vakantiegeld te verdienen.
Sochtends even de kindermarkt over in Tiel. Kijken of er nog wat leuks tussen staat Smiddags lekker niets! Dochterlief gaat naar de spelletjesmiddag op het dorpsplein. Ik en Des blijven lekker thuis. Bij goed weer gaan we knoeien met water
Sowieso de Haagse Koninginnenach! De kindjes gaan een nachtje bij opa en oma slapen en wij gaan lekker de stad in...ff de kermis over. En op de dag zelf langs de braderie.
Vooral alle vrijmarkten vermijden , kan daar zooooo slecht tegen hihihih .. En ow ja ook alle eet kraampjes en dingetjes vermijden Denk dat als het lekker weer is ik gewoon heerlijk in de tuin gaat zitten en genietn van het zonnetje, misschien ff met die kleine naar de kinderboerderij, daar doen ze altijd spelletjes voor die ukkies ... Maar niet veel iig ...
Oh leuk meid! Ik kijk altijd even naar je banner hoe lang je nog moet wachten, en vandaag nog maar 7 nachtjes slapen! Ik snap dat jullie koninginnedag nergens naartoe gaan Wij weten nog niet wat we gaan doen die dag, denk niet veel. Ik hou niet zo van braderieen en rommelmarkten. Misschien als het lekker weer is gaan we met vrienden op een terrasje zitten en van de zon genieten.
het verbaast me hoeveel er nog moeten werken. Wij gaan naar museumplein in Amsterdam, voor de 3de keer. toen mijn man en ik elkaar net kende zijn we daarheen gegaan en is ons zo bevallen! Ik mag alleen geen alcohol drinken aangezien ik aan de Clomid zit en in die dagen mijn eisprong is ( HEB IK WEER)
Vorig jaar op koninginnedag zijn we voor het eerst gaan varen met Levi. Als het weer het toe laat gaan we dit jaar dus weer varen. 'sochtends ballonnen oplaten en kraampjes kijken denk Middagdutje en dan varen
Hier altijd naar de braderie in Geleen. Elk jaar vaste prik met mijn beste vriendinnetje! Verheug me er nu al op