Wat is jullie favoriete shampoo en waarom? Ik heb nogal lastig haar.. Erg pluizig en in de winter een behoorlijke droge, jeukende hoofdhuid en soms ook wat roos. Maar volgens de kapper moet ik er rekening mee houden dat ik geen anti roos shampoo ga gebruiken voor vet haar. Ik heb de ideale shampoo nog niet gevonden en het mag best wat kosten.. De beste shampoo die ik tot nu toe heb gebruikt is de Heal van Maria Nila, maar het helpt momenteel niet meer tegen schilfertjes Dus ik hoor graag welke jullie het fijnst vinden.
Ik Olaplex. Wat prijziger maar echt fantastisch spul. Ook last van wat pluiziger haar, maar echt een stuk minder hierdoor.
Ik gebruik de shampoo van Nature Box. Zo min mogelijk toegevoegde middelen en vegan. Ben er best tevreden mee maar ik heb ook niet zulk ingewikkeld haar of iets dergelijks. Gewoon te koop bij de Etos
Moet je daarvoor eerst ook die Olaplex behandelingen hebben gedaan of kan je ook gewoon alleen de shampoo gebruiken?
Ik ben heel blij met deze van La Roche: https://www.newpharma.nl/la-roche-posay/500001/la-roche-posay-kerium-shampoo-extreem-zacht-nieuw-400ml.html?gclid=EAIaIQobChMIw6uEkc_--gIVwup3Ch3xlAJREAQYAiABEgLi4vD_BwE Ik had ook last van jeukende hoofdhuid, zo erg dat ik de kapper vroeg of ik geen luizen had . Maar ze zei dat de huid rood was en geïrriteerd. Ik let nu beter op met drogen en deze shampoo. Heb er nu geen last meer van. Deze conditioner erbij, helemaal top! https://www.hollandandbarrett.nl/shop/product/hairwonder-repair-conditioner-60003299?skuid=003299&utm_source=google&utm_medium=cpc&gclid=EAIaIQobChMI67uw78_--gIVx4CDBx0UKQFZEAAYASAAEgIku_D_BwE
Nee hoor is niet nodig. Ik gebruik de Olaplex nummer 3, daarna de shampoo (nr 4) en de conditioner (nr 5). Dit op advies van mijn kapster. Om de week gebruik ik de zilvershampoo om mijn blonde kleur mooi mat te houden.
Ik denk dat we een beetje hetzelfde type haar hebben, ik heb ook veel last van mijn hoofdhuid. Op aanraden van de kapster ben ik 1,5 jaar geleden begonnen met de Repair van Maria Nila. Mijn haar is daar echt vreselijk van opgeknapt. Toen ben ik de Heal van Maria Nila gaan gebruiken (want ook last van hoofdhuid), maar die werkte bij mij echt niet fijn en m'n haar werd daar juist weer minder gezond van voor m'n gevoel. Erna de Olaplex geprobeerd, want iedereen beweert dat er echt NIETS beter is dan dat. Nou, als hij op is stap ik weer terug naar de Repair van Maria Nila! Ik lees wel dat je je hoofdhuid voor het wassen goed in kunt smeren met olie. Zou juist ook vet haar tegen gaan, omdat je hoofdhuid minder geneigd is olie aan te maken (want is niet meer zo droog). Maar welke olie moet ik nog steeds eens gaan uitzoeken en proberen Ik was ook alleen mijn hoofdhuid en m'n lengtes niet, de shampoo spoelt er vanzelf langs. Dit heeft veel geholpen bij de droogte. Conditioner andersom, beter voor de hoofdhuid. En ik ben mijn haar gaan kammen met conditioner erin, dat deed ook wonderen. Maar lang verhaal kort: Maria Nila Repair is mijn favoriet
Wisselend, maar altijd zonder sulfaten, parabenen, silliconen ect. Ik had altijd zo’n last van droge en jeukende hoofdhuid. Nu helemaal niet meer. En m’n pluishaar? Dat bleken krullen te zijn Kruidvat heeft een leuk assortiment met producten zonder sulfaten ect. Te vinden onder curly girl of cg producten.
Dit! Als mijn haar echt vettig aanvoelt dan gebruik ik tussendoor wel eens nutrigloss van Elvive. Maar olaplex is echt amazing. Duur maar echt fantastisch!
Kleine aanvulling. Huidklachten uiten zich hier vaak in jeuk. Koop aub Eucerin. Betaalbaar en werkt als een trein. Niet de meest aantrekkelijke producten maar werkt enorm goed en betaalbaar. Werkte hier dus goed tijdens zwangerschap tegen rusteloze benen en ook nu bij een jeukende hoofdhuid werkt het zo kalmerend. Ik gebruik als ik jeuk heb vaak om en om met olaplex. Anders gewoon nutrigloss. Zie post hierboven
Ik weet niet hoe vaak hé het wast maat zou sws max 1x pw doen en absoluut niet de standaard troep met sulfaten. Kan hetniet zijn dat je krullen/slag hebt (die door de sulfaten etc uitdrogen en pluizig ook door borstelen)? Dan is het interessant om je eens in de curly girl mmethode verdiepen. Sws werkt dat ook wel voor steil haar goed qua verzorging.
Love beauty and planet. Ook redelijk duur maar vegan. Sinds ik deze gebruik is mijn haar veel mooier vind ik. Soms nature box maar love beauty and planet is echt mijn favo.
Ik gebruik nu al jaren de Sebastian Professional Hydre, zowel shampoo als conditioner. Daarvoor altijd droog en pluizig haar en dat is echt helemaal verdwenen hiermee. Ik koop online van die 1 liter flessen, om t betaalbaar te houden. Maar ik wil echt nooit meer iets anders. Zo fijn!
Hier ook last van een jeukende hoofdhuid, en echt alles geprobeerd. Jaren...Dure shampoo, goedkope shampoo, shampoobar, natuurlijke shampoo, voor roos, jeukende hoofdhuid, gevoelige hoofdhuid, droge huid etc. Etc. En uiteindelijk werkt alleen Head&Schoulders, niet mijn favoriete keuze maar dat is de enige waar ik geen jeuk bij hebt. En dan die met eucalyptus.
Ik heb ook krullen, maar eigenlijk alleen in de onderste lagen van mijn haar, en die pluisjes daarvan pieken dus heel irritant door de stijlere bovenlaag heen..