Momenteel ben ik op gaan letten met wat ik eet. Met name de koolhydraten aan het mijden. Nu zie ik op internet niet veel verschillende maaltijd menus, dus hier maar de vraag.. Post hier dus je lekkerste gerecht zonder of koolhydraten arm. Ben benieuwd!
Of kijk eens naar: Leef langer en gezonder met het Mediterrane dieet Is ook nog eens heel gezond om zo te eten...
Wat ik lekker vind: sperziebonen, 5 minuten koken.Gehakt rullen, teentje knoflook persen, sperziebonen toevoegen, soja saus en sambal toevoegen.. klaar! (recept van vitadis)
Pangafilet even bakken in de pan daarna in een ovenschaal doen worteltjes koken , monchou en kookroom koken en mengen bij elkaar , worteltjes afgieten bij de vis in de schaal doen monchou met kookroom erover beetje geraspte kaas hmm helemaal koolhydraatarm ! Brocolli koken , kip bakken in stukjes , crème Fraiche met kip ragout in kom mengen , broccoli en kip in een ovenschaal cremefraicje met kip ragout erover heen 15 min in de oven 175 graden eetsmakelijk ! Je hebt trouwen op Facebook een groep koolhydraatarme gerechten daar staan ook avondmaaltijden op ! X x succes
Klinkt goed! Ik heb zojuist kip kerrie salade gemaakt met kipfilet, appel, uitje, bleekselderij, kerrie en peper. En wat mayo. Erg lekker!
Denk dat dit niet echt koolhydraatarm is. Ragout maak ik zelf i.i.g met bloem, en uit een blikje zal dat vast niet anders zijn. Ook lijkt het me niet erg gezond.
Zorg voor lekker veel groente!! Idd geen zakjes of blikje gebruiken, alles vers! Onze favoriete is courgette spaghetti. Gezeefde tomatensaus, gehakt, uitje, knoflook, paprika tot een gevulde saus maken, rasp de spaghetti in dunne sliertjes en kook deze even tot hij beet gaar is en laat dit uitlekken. Eerst courgette op het bord en daarna lekker de saus erover heen!
Heel simpel en lekker makkelijk gewoon shoarma met sla en verder sowieso veel verschillende soorten salades.
Let wel op dat bepaalde groentes veel suiker en dus koolhydraten bevatten he... zoals worteltjes. Een recept met worteltjes is alles behalve koolhydraatarm. Vast niet ongezond maar koolhydraatarm is het niet.
Prei stoven in roomboter, eieren erbij en als laatste kaas erover Uitje glazig en zacht bakken in olijfolie, 2 tomaten in blokjes erbij en kruiden met zout peper en kaneel (ja kaneel! Verrassend lekker) dit op hoog vuur zetten tot alle sap weg is en je tomaten 'droog' zijn. 2 theelepels tomatenpuree erbij en 5 minuten op normaal vuur laten bakken, dan eieren erbij en zo nu en dan even omroeren zodat alle tomaten ook erdoor heen zitten. Gehakt met een ui bakken, kruiden met kerrie, zout en peper, broccoli koken, dan in de ovenschaal een onderste laag gehakt, daarop wat creme fraiche en daarop broccoli, kaas eroverheen en even in de oven tot de kaas gesmolten is. Dit zijn favorieten en snelle recepten hier
Het Dr. Frank dieet heeft een complete dagindeling voor 119 dagen, inclusief hoe je de gerechten klaar moet maken. Als je in PM je mail doorgeeft, stuur ik je het wel in een Word doc. Edit: hij heeft het nu ook apart staan -> Recepten
Bedoel je koolhydraat in de zin van geen brood, rijst pasta etc of echt koolhydraatvrij, want je lichaam heeft wel koolhydraten nodig (bv van groente en fruit)
Als je op koolhydraat arme recepten googled, kom je echt heel veel leuke websites met recepten tegen! Ook op de website van de allerhande kun je op koolhydraat arm zoeken. Oja en idd veel fruit (en sommige groentes) bevat ook koolhydraten, fruit is natuurlijk wel gezond, maar als je echt minder suikers binnen wilt krijgen kun je dat ook beter matigen. iemand stuurde dacht ik al Paleo dieet. Succes!
Op www.gobento.nl staan lekkere recepten en weekmenu's. Ook hebben zij een stukje over beginnen met koolhydraatarm eten en wat je wel en niet 'mag' eten. En op KoolhydraatarmRecept.nl | Lekkere recepten voor elk moment en iedereen! kun je ook veel terug vinden.
Heb ik ook één keer geprobeerd, maar ik zag een aantal recepten met toch best veel koolhydraten. Snap niet waarom ze die koolhydraatarm noemden...
Ik eet geregeld koolhydraatarm in de vorm van gaan pasta/brood/rijst/aardappelen. Fruit en groente eet ik wel. Wat ik lekker vind is gehakt rullen en dan een lading groente naar keuze mee wokken. Wat kruiden erbij. Of gevulde paprika/courgette gekruide stukjes vlees of kip opgerold in een ijsbergsla vel.