Haha ik zit hier echt dubbel.. Wij doen ook niet bijzonder veel met cadeaus.. Soms ben ik wel jaloers op mijn schoonbroertje en zijn vriendin (2 jaar jonger dan mij) Voor kerst had hij een grote kader met een mooie foto van hun 2en gekocht voor haar.. Maaarr.. als ik wat krijg.. zijn het ook wel dure cadeaus. Net zoals met mijn verjaardag heb ik een Samsung Omnia + abo gekregen. Ik heb hem dan wel niet op mijn verjaardag gekregen maar dat maakt voor mij niets uit. Ik ben zelf niet zo van de cadeautjes kopen omdat ik nooit weet wat mensen willen hebben. Ik begin me nu eigenlijk wel schuldig te voelen omdat ik niets voor hem had gekocht in juni toen hij jarig was.
ik krijg nooit dure kado's maar wel hele lieve, laatst wou ik Nijntje filt bestellen voor het kamertje van ons meisje, toen zei mijn man, doe nog maar even niet ik wil het zelf gaan maken, nu heeft ie 2 grote posters met Nijntje zelf getekend (hij kan echt heel goed tekenen) en ingelijst, daar was ie dan 's nachts mee bezig na zijn werk (hij heeft een fulltime baan en een eigen zaak is ie aan het opbouwen in de avonduurtjes en het weekend) echt zooo lief!
ik had laatst hele mooie ketting gekregen van mn vent. en afgelopen week een box, ligzitje voor in bad voor de baby, luiertas, boxkleden, wipstoeltje en nog een paar kleertjes. Oh ja en voedingsbh haha. tis allemaal meer voor de kleine maar dat maakt niet uit.
Ik heb een gouden ketting, een vaatwasser en een nieuwe laptop van mijn vriend gekregen. De oude laptop werd zo langzaam, als ik hem aandeed kon ik eerst het hele huis schoonmaken voordat ie goed opgestart was. De nieuwe is supersnel. Heerlijk.
Ik ben echt verrast met een prachtig swarovski- sierraad voor de Kerst ( terwijl wij eigenlijk alleen aan Sinterklaas doen). Ik loop echt als een trotse pauw rond hier. ( dit even opslaan in mijn geheugen, als hij weer eens vervelend is )
Mijn vriend koopt gelukkig vrijwel altijd een kadootje wat ik leuk vind Hij is een vent uit duizenden,vergeet nooit mijn verjaardag! Ik de zijne overigens ook niet Ik heb deze kerst een ketting van toermalijn gekregen,zo lief.