koortsig, toch naar psz?

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door Nettie, 18 jun 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nettie

    Nettie Fanatiek lid

    14 jun 2007
    4.016
    0
    0
    Verzorgende IG
    ergens boven in Nede
    Onze dochter van 3,5 wil heel graag naar "school" (lees: psz), maar ze heeft een beetje koorts... Verder wat verkoudenen maar voelt zich (ws omdat het ochtedn is) aardig goed... Wat zouden jullie doen???

    En nu maar hopen dat jullie dit nog voor half 9 lezen..

    Alvast bedankt! Liefs Nettie
     
  2. Smallville

    Smallville VIP lid

    1 jul 2006
    10.358
    0
    0
    ... te laat gelezen

    ik zou altijd temp checken, boven 38.5 moeten ze bij ons altijd weer wordne opgehaald....

    maar ochtendje zou moeten lukken, daarna lekker ziektekiemen uitslapen
     
  3. Nettie

    Nettie Fanatiek lid

    14 jun 2007
    4.016
    0
    0
    Verzorgende IG
    ergens boven in Nede
    Heb haar een zetpil gegeven en laten gaan, ze wou graag en leek aardig goed te passe dus moet goedkomen, vanmiddag kakt ze vast enorm in maar dta zien we dan wel weer.
    Bedankt voor je reactie iig!

    Oh btw: gister had ze echt een voorhoofd om een ei op te bakken, vanochtend viel dat reuze mee, ik denk niet dat ze enorm hoge koorts had... dus zal vast goedgaan...juf heeft ook nog niet gebeld dus ik neem aan dat er niets aan de hand is
     
  4. loetje

    loetje VIP lid

    6 jun 2006
    7.445
    1.843
    113
    Met koorts houd ik ze zelf altijd thuis. Is toch een teken dat er iets niet goed is in het lijfje en doe ik het liever wat rustiger aan met ze. Daarbij kan je kindje andere kindjes aansteken, dus liever niet..

    Maargoed, maakt niet meer uit, aangezien het allang avond is;)
     

Deel Deze Pagina