Nooit, nooit, nooit gehad.. en nu ineens.. een dikke koortslip! Zou dit kunnen komen door de zwangerschap?
Zou kunnen ja. Als je kleintje geboren is en je hebt een koortslip pas dan op ! Je kleintje kan er goed ziek van worden. Beterschap.
ik heb ook zo nu en dan een koortslip. normaal zo een keer in de 3 maanden met een beetje weinig weerstand. nu heb ik vanaf dat ik wist dat ik zwanger was met 3 weken en 4 dagen een koortslip gehad tot week 12. daarna niet meer. ik zag het er echt van komen dan ik tot 40 weken met een koortslip zou moeten lopen. en idd goed uitkijken als je kleintje geboren is met hande wassen enzo
Ja, ik meende al iets gehoord te hebben over de gevaren van een koortslip voor een baby. Maar is mijn koortslip nu niet schadelijk? (De zorgen beginnen meteen te komen ) Hihi, ik vrees ook dat ik tot week 40 met deze giga lip loop
Ook ij mij was dit een symptoom, bij alle 2 de zwangerschappen. Meteen een dikke koortslip, een week daarna een posi test!
Nou ik heb ook weer een flinke hoor! En ik haat het zo! Bij mij zit het echt op mijn lip en ik voel het helemaal in mijn tandvlees, laten we hopen dat het een symptoom van zwangerschap is. Dan is het nog ergens goed voor. Wat smeren/slikken jullie trouwens? Ik heb sinds kort homeopathische pillen met Zink en lysine, voor de rest helpt niks. Liefs Mickey
Helaas, ik heb er nu ook een, jak inderdaad. Ik gebruik lipblaasjes patch van compeed. Die plak je erop en dan voel je het minder en is het infectie gevaar ook minder. Bovendien kun je daarna er een laagje lippenstift over heen doen, zodat ie niet opvalt.