Kopen jullie vuurwerk??

Discussie in 'De lounge' gestart door Nemo2, 30 dec 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tuc

    tuc Niet meer actief


    Nou ik heb liever dat er van te voren even overlegd wordt.
     
  2. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.767
    18.912
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Nee, natuurlijk niet.
     
  3. pandavliegen

    pandavliegen Fanatiek lid

    17 jan 2014
    3.675
    80
    48
    Mars
    Hier stak ik als kind al veel af en vind het nog steeds leuk. Vorig jaar met de dochter van vrienden en haar vader tot 2 uur siervuurwerk afgestoken ;)

    Ken eigenlijk ook best wel een hoop vrouwen en meisjes die het leuk vinden! Maar nog meer mannen en jongens :D
     
  4. Ssaarr

    Ssaarr Fanatiek lid

    18 apr 2011
    1.300
    2
    38
    Wij hebben wel een beetje siervuurwerk.. ik vind persoonlijk die knallen helemaal niks.

    Ik sta trouwens versteld hoeveel jonge kinderen (leefdheid 5/6/7) die al vanalles afsteken. Hier voor in de straat lopen ook 2 kleine jongetjes sinds gister de hele dag vuurwerk af te steken zonder hun ouders erbij.
     
  5. Marti

    Marti Fanatiek lid

    18 apr 2014
    2.384
    867
    113
    Wij hebben zo'n pakketje bij de action gekocht. Meer niet. Vind die 9 euro meer dan genoeg :D
     
  6. Boommm

    Boommm Niet meer actief

    Wij vieren al jaren met dezelfde mensen oud en nieuw. Per persoon leggen we 25 euro in voor hapjes, drank en vuurwerk.
     
  7. Miek89

    Miek89 Fanatiek lid

    15 apr 2013
    1.251
    177
    63
    Jep hier ook weer dit jaar. En voor het eerst in Duitsland gekocht. Ben echt benieuwd! Maar wat een prijsverschil :$ echt niet normaal. We hebben voor 80 Euro gekocht.
     
  8. manamana

    manamana Fanatiek lid

    30 apr 2014
    1.372
    22
    38
    het Noorden
    Inderdaad!

    Verder heb ik een hekel aan knalvuurwerk. Ik vind het zo irritant dat je de laatste dagen van het jaar niet fatsoenlijk naar buiten kan door die rommel.
    Siervuurwerk vind ik mooi om naar te kijken, van een afstand. Daar ga ik echt zelf niet mee klooien.
     
  9. G89

    G89 VIP lid

    18 sep 2008
    10.058
    1.290
    113
    Nederland
    Nee, we wonen bij elkaar in de straat, dus het wordt sowieso afgestoken. Daarbij is hij helemaal gek van vuurwerk en spaart het hele jaar ervoor, dus er is behoorlijk vuurwerk. Wij geven er geen klap om. Maar verder betalen wij wel al het drinken en eten.
     
  10. Beaujuulais

    Beaujuulais Fanatiek lid

    15 sep 2008
    2.803
    70
    48
    Vrouw
    Mijn man vindt het erg leuk
    Vandaag heeft hij wat knalvuurwerk in België gekocht en morgen haalt hij siervuurwerk in Duitsland.
    Ik heb zelf niets met knalvuurwerk maar vind siervuurwerk wel mooi.
    Zal zelf niets afsteken.
    Ik denk dat er voor zo'n 150 euro wordt gekocht.
    Jammer geld, ja
    Maar normaal koopt hij niet veel voor zich zelf en dit vindt hij leuk dus prima
     
  11. Saz667

    Saz667 Fanatiek lid

    24 nov 2008
    4.841
    177
    63
    Wij hebben een pakje sterretjes, knalerwten en een setje met wat kleine fonteintjes enzo. Kids wilden absoluut geen vuurpijlen. Totaal was 15 euro. Meer wil ik er ook niet aan uitgeven. Doen het voor de kids.
     
  12. Soulfood

    Soulfood Niet meer actief

    Nou ik heb dus een keer gehad dat we 50 euro per stel MOESTEN inleggen. En daarnaast hadden ik en vriendin ook nog zowat al het eten en drank gehaald dus dat was vrij duur.

    Die 50 euro was omdat degene die dat bedacht had zelf al voor 700 eu vuurwerk had gehaald en dat zo even ging splitten hier waren wij en anderen geïrriteerd over want zoveel had er niet gehaald hoeven worden en het merendeel gaf er niks om. Dan is het wel stom zoveel kijkgeld te betalen.

    Ik vind het niet erg om te betalen maar dan wel vooraf een afgesproken bedrag. En niet om iemand z'n vuurwerk waanzin te bekostigen.

    (Overigens was het toen mega mistig en zag jeook nog eens niks: dubbel zonde!)
     
  13. Soulfood

    Soulfood Niet meer actief

    Oh kijk, inderdaad dit dus :)
     
  14. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.063
    3.858
    113
    Wij hebben iets meer dan de helft schat ik in.
     
  15. channe

    channe Fanatiek lid

    4 aug 2012
    1.147
    70
    48
    NULL
    Wij hebben in Duitsland een pakket pijlen gekocht en wat kindervuurwerk met vooral veeeeeeel knalerwten en grote sterren.

    Vroeger vond ik het erg leuk en ging ik samen met broer en de buurjongen de straat over, nu vind ik het wel prima om achter het raam met dochtertje mee te kijken.
     
  16. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.275
    113
    Vrouw
    Brabant
    Wij hebben knalerwten, van die tollen en sterretjes. Jongste kan niet wachten knalerwten te gaan gooien, zelf kijk ik vooral uit naar de tollen :D
     
  17. Juffie26

    Juffie26 VIP lid

    24 okt 2011
    10.011
    1.860
    113
    Nee geen vuurwerk vind het zonde geld ik kan er echt niks aan uitgeven en mijn man geeft er ook niets om gelukkig. Bij ons in de buurt heeft iemand altijd ieder jaar schitterend vuurwerk lijkt wel prof. Wij trekken dan get rolgordijn omhoog en hebben vanaf onze heerlijke warme bank prachtig uitzicht op het vuurwerk van deze mensen, ideaal.
     
  18. Elisje

    Elisje Fanatiek lid

    18 jun 2006
    3.930
    933
    113
    Hier is het 5 november gedoe met vuurwerk. Daar doen wij niet aan mee.
    Toen ik hier net woonde was er gewoon niks van vuurwerk met oud en nieuw. Of enkel georganiseerde vuurwerken. De laatste 3 jaar hoor ik in de buurt wel wat afgaan en vorig jaar zag ik zelfs wat vuurwerk uit het raam.

    Momenteel nog niks, misschien als de kinderen wat ouder zijn en wakker blijven. Oud en nieuw doen we nog niks speciaals dus gewoon rond normale tijd eten en pyjama aan en dan spelen. Ik zeg dan niet specifiek dat ze hun bed in moeten maar ze klimmen er zelf lang voor 12 in.
     
  19. Decca1980

    Decca1980 Fanatiek lid

    22 nov 2011
    1.068
    0
    0
    Normaalgesproken niet, behalve wat lange sterretjes.

    Ik koop sinds vorig jaar wel 1 mooie pijl die ik afsteek voor mijn overleden beste vriendin. Ze deed dat zelf toen ze nog leefde ieder jaar voor haar overleden tweelingzus. Nu stuur ik dus ieder jaar wat mooie sterren naar haar...
     
  20. CoffeeJunkie

    CoffeeJunkie Fanatiek lid

    25 jan 2012
    1.563
    431
    83
    Noord-Holland
    Nee, ik vind het pure milieuvervuiling en geldverspilling.
     

Deel Deze Pagina