Hallo! In mei ben k bevallen van mijn dochter. 10 weken later heb ik een mirena spiraal geplaatst. Weer 3 weken later heeft mijn lichaam hem er zelf uit gewerkt.. opnieuw laten plaatsen en weer 2 weken later is hij eruit gevallen tijdens een menstruatie.. nu zou k dus 4 dagen geleden ongesteld moeten worden... Maar er is nog niks.. iemand ervaringen met zo kort de spiraal en toch ontregelde menstruatie?
Ja dat kan. Ik heb zelf de mirena 6 maanden gehad maar die zat de laatste 2 a 3 maanden ook niet meer goed achteraf gezien. Nu heb ik ook pcos dus wellicht is mijn situatie niet met de jouwe te vergelijken maar mijn eerste cyclus na verwijderen spiraal was zo'n 3 maanden Hebben ze jou trouwens ook aangeboden om, als je ooit nog een spiraal wil, hem vast te hechten in de baarmoederwand? Ik ben ook twee x een spiraal kwijtgeraakt en ik kreeg die optie. Ze zouden het alleen niet met verdoving doen Edit: heb je al getest?
Heey, Nee nog niet getest, durf ook niet zo goed en ik voel me (gelukkig) helemaal niet zwanger. Ze hebben mij het ook aangeboden idd, was een nieuw soort spiraal die je dan door de gyneacoloog kon laten plaatsen... K heb vriendelijk bedankt..
Ik ook ja, barbaren... Ben je al over op andere anticonceptie? De mirena geeft natuurlijk weinig hormonen af en je hebt hem kort gehad maar alsnog moet je lijf daar even van ontwennen. Al denk ik dat het in jouw geval geen jaar zal duren.