Zit even met een vraag. Ik slik dagelijks de pil heel netjes, nog nooit 1 vergeten. Nu was mijn laatste pil van de strip vorige week maandag geweest maar ik ben nu nog steeds niet ongesteld geworden! Is het mogelijk dat ik toch weer zwanger ben?
Hier is juist laatst een heel topic over geweest. Check 'Pilvraagje namens mijn vriendin' eventjes.. Zwanger worden door de pil heen kan absoluut
Dan is de kans dat je zwanger bent niet zo groot...alleen bij verkeerd innemen, ziekte, medicijngebruik is de kans op fouten groter.
Groter, maar zonder al die dingen is de kans er wel nog steeds. Hoogst waarschijnlijk blijft je menstruatie uit.. en dat kan wel 100 redenen hebben. Als je binnen die 7 dagen stopweek niet ongesteld bent geworden kun je voor de zekerheid een testje tussendoor doen.
Ik vind het sowieso heel apart dat er zoveel topics zijn waarin gevraagd wordt 'of ik nu zwanger ben' Op internet koop je 3 testen voor 5 euro, dus het is niet zo dat je dan vreselijk veel geld kwijt bent voor niks
NOu ik snap die onzekerheid heel goed. Ik zou ook wel eerst wat meningen en eventueel ervaringen van anderen willen horen.. Angie 85: Het kan inderdaad wel, komt niet vaak voor, maar toch. Weet niet of je momenteel veel stress hebt, want ook daar kan je menstruatie door uitblijven. Hoop dat je snel wat meer duidelijkheid hebt, succes!!
Het kan zelfs met het weer te maken hebben. Als het heel warm of drukkend weer is heb ik ook weleens gehad dat het een dag of twee te laat kwam. Maak je nog geen zorgen, want dat kan ook je menstruatie ophouden (stress). Wacht het nog een paar dagen af en doe anders of dan voor de zekerheid een test.
Bedankt voor diegenen die hun mening en/of ervaringen hebben geplaatst. Ik heb 2 zwangerschapstesten in huis gehaald. Morgenochtend even testen, en volgende week nog eens. Ik heb wel een beetje stress, maar ik heb echt nog nooit meegemaakt dat ik in mijn stopweek niet ongesteld werd.
Ja dat had ik ook nog nooit gehad en in 1 keer veranderde het hele zooitje en waarom... Nou dat weet ik dus nog steeds niet Doe dan maar een testje hoeft niet per se in de ochtend trouwens
Heb vanochtend getest, negatief. Maar zat mij ook af te vragen of ik niet in de war ben met mijn stopweek.. (stupid me) Ik heb in iedergeval nog 1 test liggen, dus mocht het volgende week nog niet raak zijn. Dan mogen bij mij de alarmbellen gaan rinkelen
Zo is onze Thom verwekt. Ik slikte de pil, ben niet ziek geweest, heb niet gespuugd of diaree gehad. Ook geen antibiotica... En in de stopweek kwam er helemaal niks geen drupje. Meteen allerlei signalen van mijn lijf en ja hoor, op de dag dat ik de pil weer moest gaan slikken een positieve test. Blij verrast met de zwangerschap heb ik de pilstrip maar in de prullenbak gedaan. En dat is nu alweer bijna 2 jaar geleden.