Ik gebruik ook wel eens gewoon baby olie om op mijn binnenkant benen te smeren als ik eens geen legging aan wil. Dit helpt meestal wel voor een middagje. En ik vind een legging minder warm dan een korte broek. Ik hou ook niet zo van korte broeken maar goed op vakantie doe ik m dit jaar toch echt aan. Heb al twee jaar twee korte broeken in de kast liggen met de kaartjes er nog aan. Dit jaar boeit het me niet meer of het nu staat of niet....
Zo'n linnen broek vind ik kriebelen tussen mijn benen, en als ie zo wijd is is het echt niet flatteus. Vooral als je wat kortere benen hebt.
Bij zo'n linnen broek krijgen sommige vrouwen een hele charmante zweetplek op de bilnaad. Is me een paar keer opgevallen
Hier ergens zwevend tussen maatje 48 en 52. Een echt korte broek draag ik quasi nooit of het moet +35 graden zijn en ik ben op reis in 't buitenland. Maar ik draag wel heel veel driekwarters en broeken tot ongeveer aan mijn knieën. Met rokken en jurken sta ik niet met mijn figuur.
Rokjes en jurkjes hier ook altijd met een broekje met pijpjes eronder. Echte korte broeken vind ik eigenlijk ook zelden mooi staan bij vrouwen, ga dan eerder voor een capri model, net over de knie.
Ik draag wel gewoon korte broeken ondanks mijn wat stevigere benen. Vind het soms veel fijner bij bijv wandelen of als ik verwacht actief bezig te zijn met bijv kids. Rok vind ik dan echt niets en met een langere legging eronder vind ik dan weer geen gezicht.
Draag nooit korte broeken , vind ze echt afgrijselijk. Echter op vakantie heerlijk . Ga dan echt voor comfort en niet voor charmant
ik vind korte broeken wel leuk staan, ze moeten gewoon op het juiste punt vallen. hele slanke dames kunnen hotpants hebben, wat vollere dames staan iets langere modellen (zodat ze niet het breedste punt van je bovenbeen accentueren) het beste
Ik heb bij Takko echt leuke "korte" broeken gekocht. Ik zeg "korte" want het is dan tot net over de knie. Met bovenaan en onder bij de pijpen van die bredere elastiek. Zit hartstikke lekker en kleed ook nog eens af. Qua materiaal vind ik katoen het fijnste. Strakkere broek tot net over de knie, model Capri is ook goed te doen. En maakt ook slanker. Ga gewoon eens op jacht bij diverse winkels. Bijv. M&S, Takko, C&A, Miss Etam... daar kan je in jouw maat goed slagen hoor.
Whaha ja dat vind ik dus ook...heb maat 34 maar vind een korte broek nog geen porem. Ts, ik zou voor een iets wijd vallende 3/4 broek gaan die op de kuiten dan wat strakker valt, met zo'n stiek onderaan. En verder rokken en a-lijn jurkjes..veel eleganter
Ik heb eens creme gehad om te smeren tussen de bovenbenen.. dan schuurt het niet (ook bij mij met 48/50 niet) Ben alleen de naam van de creme kwijt.. het zat volgens mij in een groene tube.. misschien weet iemand wat ik bedoel?
Bij C&A hebben ze op het moment hele leuke jurken. Op vakantie draag ik er meestal zo'n 7/8 legging onder net ff iets korter een geen gezweet tussen je benen. Als het echt warm is is blote benen ook niet fijn want dan loopt het zweet langs je benen een legging vangt het nodige op Dames Jurk in rood Dames Jurk in wit deze heb ik ook met een fel roze legging Maxi-jurk grasgroen met print - Voor haar - bonprix.nl Stretchjurk zwart gedessineerd - bpc bonprix collection koop online - bonprix.nl leuk voor erbij Tuniek donkerblauw - Voor haar - bpc bonprix collection - bonprix.nl deze met een leuke riem eromheen evt op een wit linnen broek Deze heb ik ook met een witte legging mega stoer! Jeansjurk lightblue bleached - John Baner JEANSWEAR koop online - bonprix.nl Deze broek is ook super lekker dun en leuk met een effen schirt erop Soepel vallende geprinte broek | Online Shop MS Mode veel shop plezier
mmm, hier meer het probleem met mijn onderbenen Bovenbenen niets mis mee, de vorm van mijn benen en kuiten ook niet, maar ik heb heeeeeeeeeeeeel veel spataderen op mijn onderbenen en ze blijven altijd spierwit..... Nou smeer ik er wel bruinsel op, maar wil ooit nog eens mijn spataderen weg laten spuiten (maar ben niet zo van de naalden ) Maar daarom hier geen korte broeken (terwijl ik wel slank ben ) Vind het geen gezicht.
Tegenwoordig heb je van die panty korte broekjes voor onder een racefiets broekjes. Ik heb die vorig jaar gekocht bij river island, misschien ook wat voor jou? Kostte maar 1 euro, nog altijd spijt dat ik er maar 1 heb gekocht.. Ik heb wel slanke benen, maar vind het lekkerder zitten in de warmte.
nou ik heb er lekker allemaal dikke poep aan hoor haha. ik ben niet slank. maat 44, heb witte benen met spataderen maar ik trek lekker een korte broek aan hoor. en nee ik ben echt geen suffe ik loop er netjes bij ( vind ik zelf) maar zal me een beetje verstoppen om wat een ander ofzo van mn lijf vind. dan kijkt ie maar de andere kant op
Ik ben zelf ook voller en draag altijd jurkjes. Liefst die vanaf de borst wijd uitvallen. Laatst nog hele leuke jurkjes bij de Only gescoort. Esprit heeft regelmatig ook mooie jurkjes en de H&M natuurlijk. Het is wel zoeken maar ik vind elk seizoen wel leuke jurkjes.