Hoi allemaal, Ik heb vandaag mijn 4e IUI gehad. Vrijdag en zaterdag de FM, 3 eitjes. Op vrijdag waren ze 13, 13, en 14 mm. Op zaterdag 13, 15,5 en 17,5. Nu was er al een hele discussie of ze de IUI op maandag of op dinsdag zouden doen. Vraag was dus of ze het ei van 15,5 nog een dag langer de tijd zouden geven met het risico op een tweeling of niet. Zoals jullie zien, is dus de keuze gemaakt (door ZH, ze zijn daar ENORM ANTI meerlingen) om de IUI vandaag te doen. Mijn vraag is eigenlijk, is het nog mogelijk dat het ei van 15,5 is gesprongen of was hij echt te klein? Ik kan niet echt antwoord vinden op deze vraag.
Hi Ivy, Wat spannend allemaal. Mij is altijd verteld dat een follikel per dag 2 mm kan groeien. Zeker als er nog een hormoon als Pregnal of Ovitrelle wordt gespoten. Dan zou de follikel nu 19/20 mm kunnen zijn. En met dat formaat kunnen ze springen. Zo niet, dan verschrompelen ze. Ik kon meestal wel voelen of ze beide sprongen. Maar hebben ze vandaag niet gekeken naar de follikels? Of moet je nog? Veel geluk en sterkte de komende weken!
Volgens mij is er vanaf 16 mm bij de trigger een goede kans dat ze meespringen en bij 15 is het twijfelachtig. Het kan dus zeker dat de middelgrote meegesprongen is. Veel succes!
Hoi Lotteke, De follikels zaten allebei links en ik voel het eigenlijk nooit. (alleen dat ze groeien) Ze doen bij ons in het ziekenhuis nooit een meting bij de IUI. De IUI is binnen 40 uur na de pregnyl en dan zou het ei al gesprongen moeten zijn dus dan valt er niks te zien is hun redenatie. Pff, ik heb deze ronde ook weer getemperatuurd om te zien of de eisprong niet veel te vroeg is. Ik vind het, zo met de hormonen en pregnyl, toch nog steeds een beetje een loterij. Gefeliciteerd trouwens met je zwangerschap! @ nana: bedankt, dat geeft wel weer wat hoop (kronkel in mijn hoofd denkt dat er met twee follikels meer kans is op sowiezo een zwangerschap). De duimen draaien weer volop. Wel moeilijk om de moed erin te houden maar ja. groetjes
@Ivy: ja, ik weet hoe je je voelt. Hoe langer je bezig bent hoe moeilijk het wordt helaas. Ik heb vandaag alweer mn 8ste iui gehad. Met twee eitjes zou je inderdaad net wat meer kans moeten hebben dan met één, maar een goed getimede iui met één mooi eitje en goed zaad heeft ook een goede kans gelukkig. Helaas weet ja natuurlijk nooit of het eitje goed is. Ik duim voor ons alletwee!!
Ik denk dat je een grote kans hebt dat ze beide springen, zeker met de pregnyl erbij. En je hebt dubbel zoveel kans op een bevruchting. Mijn arts wilde altijd 2 follikels. Ze wachtte soms een dagje langer zodat ze beide zouden springen. Dan had ik 'rijpe' en een 'minder rijpe'. Voor mij gevoel was het ook altijd idd een soort van loterij. Kijken wat er nu weer gebeurd.. Trial en Error. Vertrouwen nam bij mij steeds verder af, maar na 3,5 jaar tussen de IUI behandelingen door is er toch een wonder gebeurd. Blijf daarom vertrouwen hebben! Thx voor je felicitatie. Heel veel sterkte de komende weken!!
Dat had ik ook wel fijn gevonden, twee eitjes. Ik vraag me anders af waarom ik het eigenlijk doe (het hormonen spuiten dan he) Dank je. We blijven moed houden maar. Het is toch zo zonder oorzaak dat ik altijd maar weer denk: er moet toch een reden zijn. Grrr, frustratie ten top. @nana, ik duim voor jou ook. Ik kan me niet voorstellen hoe dat moet zijn, je 8e IUI. Vooral als je dan zwanger bent geweest. Sommige dingen in het leven zijn gewoon niet eerlijk :x