Ik kreeg vanochtend steken in mn rechter eierstok/baarmoeder deed ontzettend zeer bij het uitrekken. Ik ging echt op mn hurken zitten en moest bijna huilen. Toen deed het nog paar uurtjes pijn maar niet zo erg als daarvoor. En nu doet het alleen pijn bij een harde beweging. Hoesten, uitrekken, bukken etc. Weet echt niet waar dat vandaan kom. Hebben jullie misschien ervaring dames?
Ok heb dit bij mijn eisprong, maar geZien jouw banner, moet het om iets anders gaan. Hopelijk ben je zwanger!
Ik dacht ook aan een eisprong tot ik je banner zag... Ik ben zelf ooit eens in het ziekenhuis beland met onwijze buikpijn en dat bleek toen ook 'gewoon' om mijn eisprong te gaan!
Ik heb dat ook wel eens gehad! Deze maand ook, voor dat ik ongesteld werd.. Echt een plekje. Nu heb ik er weer last van en ik zit pas op dag 5! Snap er niets van.. Het is constant aanwezig. voor jou hoop ik uiteraard dat het een zwangerschap is.. succes.
Jah bij nij precies hetzelfde. Ik voelde hem al 2 weken! Echt precies op dezelfde plekje. Alleen vanochtend toen ik ging uitrekken deed het zooooo zeer!!